WWE سوپر Jaxson Ryker آمد زیر آتش در رسانه های اجتماعی این هفته پس از او ابراز حمایت خود را از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر. این منجر به چند WWE superstars — از جمله کوین اونز و Dave Bautista — lambasting او خود به خود و حساب های رسانه های اجتماعی اما با توجه به دیو ملتزر از Wrestling Observer Newsletterاین اتاق قفل است کالایی در جمعه شب اسمک دان ستاره.

به عنوان مستند توسط Sportskeedaاز ستاره می شود از کار اخراج شده توسط این شرکت برای اعمال حق خود برای آزادی بیان است. اما اینکه تا آوازی خود را در مورد بحث سیاست هنوز هم می تواند تاثیر منفی خود WWE حرفه ای با توجه به گزارش.

ملتزر همچنین اشاره کرد که چگونه وجود یک قانون نانوشته در این شرکت ممنوع است که WWE کارکنان از انتقاد از یکدیگر عموم مگر اینکه آن را به افزایش یک داستان است. با توجه به اینکه انتقاد کارگردانی در Ryker شد و در نتیجه او را از دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست زدن به شورش های زیر جورج فلوید مرگ گرما در رسانه های اجتماعی از همکار خود superstars نیست بخشی از یک زاویه. ستاره که انتقاد او به احتمال زیاد نمی شود یا با توجه به شرایط درگیر.

پس از Ryker را صدای جیر جیر انتقاد قرار گرفته بود یکی دیگر از پست های رسانه های اجتماعی که در آن او با انتقاد از سیاه زندگی مهم جنبش نیز به نور آورده توسط یک فن است. در این پست Ryker در توصیف این جنبش به عنوان “زباله.” این منجر به حتی بیشتر انتقاد از طرفداران اما پست نمی علامت پایان جنجال های اطراف ستاره را در حضور رسانه های اجتماعی.

به عنوان Inquisitr گزارش این هفته بحث برانگیز عکس از Ryker نیز ظهور در رسانه های اجتماعی. تصویر به تصویر می کشد او را تا لباس پوشیدن و به عنوان یک “روح انسان” پوشیدن قهوهای مایل به زرد. همه از این شرایط اضافه شده باعث شده است تا طرفداران و ستاره های بزرگ به این باور است که Ryker نژادی است حساس. او پس از ساخته شده خود را در حساب های رسانه های اجتماعی خصوصی است.

ملتزر همچنین اظهار داشت که حتی بدون Ryker حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن از آن دشوار خواهد بود به فشار Ryker را پایدار را فراموش کرده و پسران در حال حرکت رو به جلو است. در حالی که این شرکت کاملا غیر سیاسی این جناح به تصویر کشیده شده است به عنوان یک گروه کهنه سربازان که فراموش شده اند توسط جامعه پس از بازگشت از وظیفه نظامی. با توجه به این که گارد ملی به تازگی عناوین ساخته شده برای پلاریزه دلایل حیله ممکن است بیش از حد بحث برانگیز در آب و هوای فعلی.

آن باقی مانده است دیده می شود اگر Ryker خواهد بود منظم توسط WWE مدیریت. اوایل این هفته شرکت منتشر شد بیانیه و شرکت گسترده ایمیل مورد تعهد خود را به تنوع و Ryker پست ها نیست دلسوز به این پیام.

اما آن را نیز شایان ذکر است که مک ماهون خانواده اهدا کرده است میلیون ها نفر برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات گذشته پس Ryker شخصی سیاست ممکن است جرم برخی از شرکت یو پی اس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im