WWE شایعات: قهرمان فعلی ممکن است در اشاره پاشنه روشن ‘دوشنبه شب Raw,’ گزارش نشان می دهد

پس از هفته از شایعات به نظر می رسد که WWE کاهش یافته است و عمده اشاره از یک پاشنه نوبه خود برای ایالات متحده قهرمان خدمه آپولو.

همانطور که اشاره شد توسط WrestlingNews.شرکتاین هفته قسمت از دوشنبه شب Raw شامل یک صحنه که در آن بخش MVP ارائه خدمه یک شانس برای پیوستن او پایدار است. اگر چه خدمه این پیشنهاد را به عنوان او اقدام به صورت شلتون بنجامین در غیر عنوان مطابقت با MVP از پشت صحنه حاکم قهرمان مورد استفاده برخی از پاشنه تاکتیک به عنوان او با استفاده از طناب و به منظور شکست veteran.

در واکنش به امکان توسعه شخصیت برای خدمه فوربس نوشت که MVP بود تا به عنوان یک مدیر که می دهد “مشاوره با ارزش” بر اساس یک کشتی گیر را در وضعیت فعلی و هزینه های خود را مشتریان می شود اگر آنها علاقه مند در گرفتن راهنمایی های بیشتر. خروجی افزود که خدمه باید “تجدید نظر” MVP را به عنوان یک حرکت اجازه می دهد تا اواسط کارت استعداد مانند او را به “حداکثر رساندن بالقوه خود” تبدیل پاشنه برای اولین بار از سال 2016 اصلی فهرست تماس ،

گزارش ممکن است خدمه پاشنه نوبت اول ظهور در ماه مارس زمانی که 32 ساله بود و هنوز هم بخشی از Friday Night SmackDown فهرست و شایعه به چرخش در چاد شیروانی. این برنامه بودند به ظاهر کاهش یافته است زمانی که او بود نقل مکان کرد به خاماما زمانی که MVP آغاز گردهمایی اعضای خود را برای جناح خدمه بود برجسته ذکر شده به عنوان یکی از پتانسیل خود را استخدام. در حال حاضر MVP مدیریت Bobby Lashley و اخیر NXT تماس-یو پی اس برندان Vink و شین تورن هر چند دومی اواز یا موسیقی دو نفری است استفاده شده است در قسمت اخیر از دوشنبه شب Raw.

در مورد WWE برنامه های آتی برای MVP را پایدار WrestlingNews.شرکت نوشت که این شرکت هنوز هم هل دادن به جلو با این گروه با وجود های اخیر اخراج Paul Heyman به عنوان خام مدیر اجرایی. گذشته از خدمه بنیامین نیز بحث شده است به عنوان یک احتمال استخدام با توجه به انتشار این پل دیویس. در خود منابع MVP شده است هل دادن برای دیرین grappler به ویژه بیشتر در تلویزیون داده شده چگونه به ندرت از او استفاده از این نام تجاری برنامه نویسی.

اگر چه یک شیفت به یک شخصیت شرور به لحاظ نظری می تواند نگه داشتن خدمه مربوطه در این ماه به دنبال شایعات نیز حاکی از آن است که تغییرات اخیر WWE تیم خلاق می تواند به معنای خود را بهبود فشار ممکن است به زودی رو به پایان است. به عنوان مستند The Inquisitr, این گزارش اواخر هفته گذشته که WWE رئیس وینس مک ماهون نیست یک فن بزرگ از سابق ایالات متحده قهرمان و ظاهرا در نظر او یکی از “اشتباه مردم” Heyman سعی کردم به فشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>