Bobby Lashley و لانا داستان رابطه قطبی WWE طرفداران از گرفتن بروید و در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد تنها یک ماده از زمان قبل از منفور زن و شوهر متوقف می شود. با استناد به کشتی ناظر رادیو‘s دیو ملتزر, کنار صحنه ورزش, اخبار, گزارش های که رسلمنیا 36 علامت شروع از پایان برای این جفت ارز است.

در طول Lashley گرفتن در برابر Aleister سیاه و سفید را در نشان می دهد ترک در این رابطه شروع به نشان می دهد هنگامی که لانا سهوا باعث شوهرش به از دست دادن بازی. “این آشفتگی روسی” او را تشویق به رفتن برای یک نیزه اما سیاه و سفید به پایان رسید تا قابل توجه Lashley با دان به جای چیدن پیروزی در این فرآیند است.

با توجه به Meltzer, Lashley و لانا رابطه بود که همیشه به مقصد به پایان رسید تا با یک ناراضی ، او همچنین نشان داد که این زن و شوهر نشان دادن نشانه هایی از اختلاف قبل از رسلمنیا 36 آخر هفته و این توسعه نباید تعجب کسی را.

“آنها در حال حاضر با داشتن مشکلات قبل از ازدواج. آنها در حال حاضر محکوم به فنا آن بود و نه عاقلانه رابطه در داستان از شروع. او بسیار زیبا و کاملا بدترین در جهان است که شما همیشه می خواهم wanna be with. که نیمه شخصیت خود را, بنابراین شما بروید وجود دارد.”

البته این تنها یک ماده از زمان قبل از داستان افسانه به پایان رسیده است در اپرا صابون دنیای WWE. لانا و Lashley شده است یک آیتم برای شش ماه پس از سابق چپ شوهرش Rusev با سابق Bellator ستاره. در حال حاضر که گرم رقابت با Rusev است بیش داستان از دست داده است برخی بخار.

اما داستان است پر از درام و کفن در بحث در آن زمان که به اوج خود در ماه دسامبر سال گذشته که در آن زندگی مورگان بازگشت به دوشنبه شب Raw و اعتراف عشق او را برای لانا. در طول تبلیغی مورگان همچنین نشان داد که او و لانا نیز شده بود داشتن امر است.

لانا به تصویر کشیده شده است به عنوان یک نامردان پاشنه سراسر همه و همه نشانه نقطه نسبت به Lashley آزادسازی و تبدیل babyface پس از آن. اما در زمان نگارش این که فقط حدس و گمان و بدون هیچ گفتن چه WWE برنامه هستند.

در حالی که لانا و Lashley داستان آینده است تا در هوا Rusev را کشتی کج حرفه ای می تواند به پایان آمدن به زودی. او گرفته شده از تلویزیون در طول دشمنی با Lashley ظاهرا چون او گزارش نشده امضا قرارداد جدید با این شرکت است. WWE خواهد شد مشتاق به نگه داشتن “بلغاری حیوان” اما او می تواند به عنوان به تمام نخبگان کشتی در آینده نزدیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im