امیرحسین سبک است که به طور گسترده ای به عنوان یکی از بهترین کشتی گیران در کل سیاره و خود را در حلقه کار شده و مقایسه به شاون مایکلز. در آخرین قسمت از دوشنبه شب Raw, سبک,’ stablemate کارل اندرسون حتی در مقایسه با سوپراستار به WWE Hall of Famer نشان می دهد که یک مسابقه بین این جفت ارز می تواند بر روی کارت پایین خط.

پس از WWE کاهش یافته است یکی دیگر از نکته است که “فوق العاده است” و “The Heartbreak Kid” می تواند مجموعه ای به صورت خاموش در آینده نزدیک. به عنوان مستند توسط Sportskeedaشرکت official Facebook page ارسال شده یک عکس از سبک ها, درخواست اگر او جدید “آقای رسلمنیا” است که یکی از Michaels’ محبوب ترین نام مستعار. در این پست نیز برچسب گذاشته شده توسط “این showstopper بر” در صفحه رسمی اطلاع رسانی و او را که در سبک های در حال آمدن است برای عنوان خود را در مسابقات 36.

در حالی که اکثر اعضای WWE Universe دوست دارم برای دیدن سبک و مایکلز یک رسلمنیا مسابقه آن را کاملا ممکن است که این شرکت بوده است عمدا اذیت کردن طرفداران در تلاش برای نگه داشتن آنها را حدس زدن. در آخرین دوشنبه شب Raw , تبلیغی, سبک نیز به طعنه مسابقات با آندرتیکر و نظم نوین جهانی تا شاید این شرکت در تلاش برای منحرف کردن توجه و دور از خود را گزارش کنه.

علاوه بر این معلوم نیست اگر Michaels باز خواهد شد برای همیشه کشتی دوباره. آخرین بازی خود را — که در آن او همکاری با Triple H به صورت کین و آندرتیکر در عربستان سعودی رویداد — رفتن نیست با توجه به طرح. اشاره کرد بیرون رینگ اخبار, the Hall of Famer است را رد کرد و ایده دیگری در حلقه تفرج اما شاید حریف از سبک’ کالیبر خواهد بود بیش از حد وسوسه انگیز به مقاومت در برابر.

آن باقی مانده است دیده می شود که سبک’ حریف خواهد بود و در این سال مسابقات 36اما همه نشانه نقطه نسبت به آن به عنوان یک سوپراستار افسانه ای. از آنجا که او نمی تواند در جهانی قهرمانی, تصویر, این احتمال وجود دارد که WWE او را به مشخصات بالا حریف که می توانید مسابقه خود را قدرت ستاره.

مایکلز از سوی دیگر به نظر می رسد تمرکز خود را اجرایی وظایف این روز است. به عنوان Inquisitr قبلا گزارش Hall of Famer در حال حاضر در حال اجرا NXT بریتانیاو او به نظر می رسد با بهره گیری از نقش جدید خود به عنوان یک مربی و ناظر از نام تجاری.

با توجه به Hall of Famer کار با این جوان با استعداد و reinvigorated شور و شوق خود را برای روز به روز عملکرد کسب و کار البته بدون نیاز به انجام در یک حلقه کشتی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im