WWE شایعه: شرکت گزارش را لغو دو ‘رسلمنیا 36’ مسابقات بیش از Coronavirus نگرانی

اگر چه رسلمنیا 36 است که هنوز هم هل دادن به جلو در هفته اول آوریل, البته بدون هر تماشاگر با توجه به نگرانی بیش از coronavirus همه گیر WWE نیز تصمیم به انصراف از دو رویداد انتظار می رود مسابقات — مربوطه مردان و زنان در نبرد رویال مسابقات که به طور معمول محل در طول مسابقات کیکآف نشان می دهد و یا undercard.

در یک گزارش منتشر شده روز شنبه, Pro Wrestling ورق‘s رایان ساتن ذکر منابع آشنا با این وضعیت نوشتن که WWE خواهد بود برگزاری Andre the Giant Memorial Battle Royal و مسابقات زنان نبرد سلطنتی در این سال نسخه از “نشان می دهد را نشان می دهد.” به عنوان او توضیح داد: این تصمیم بنا به گزارش های ساخته شده به منظور پایبندی به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل های اجتماعی فاصله و لغو تجمع جرم.

“ما در حال گفت این یکی از بسیاری از اقدامات پیشگیرانه WWE است که مصرف در طول این رویداد به صاف منحنی.'” ساتن ادامه داد و افزود که این اقدامات را نیز شامل داشتن یک تیم از پزشکان در دست به آزمون ورود به عملکرد آن مرکز در اورلاندو فلوریدا برای رسلمنیا مداخله.

The Andre the Giant Memorial Battle Royal at WrestleMania 34 in 2018.
  WWE

با توجه به ساتن, WWE تایید کرد که هر دو نبرد سلطنتی لغو شد زمانی که او به خارج از شرکت برای نظر. ارتقاء اما هنوز به طور رسمی تایید حذف از مسابقات در انتشار اخبار.

در این لحظه وجود ندارد هر گونه گزارش در مورد خاص رسلمنیا 36 مسابقات که ممکن است لغو شود در صدر این رویداد است. اما Inquisitr گزارش روز پنج شنبه که وجود دارد تنها هفت حملات که تایید شده است که تا کنون برای هر دو شب از مسابقاتبا چهار وقوع در روز شنبه, آوریل 4 و سه برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه 5 آوریل. در میان بازیهای دیگر انتظار می رود را در این رویداد آخرین مرد ایستاده مسابقه بین رندی اورتن و لبه باقی مانده تایید نشده به عنوان اورتن هنوز برای پاسخ به چالش های ساخته شده توسط لبه در قسمت این هفته از دوشنبه شب Raw.

با توجه به هر دو Andre the Giant Memorial Battle Royal و مسابقات زنان نبرد رویال اصل در خدمت به عنوان WWE راه های هنرمندان هستند که درگیر در هر یک مربوط به دشمنی منجر به این رویداد آن است که این شایعه لغو نخواهد شد تاثیر چندانی در شرکت داستان رفتن به جلو. اما به عنوان Cultaholic اشاره کرد این مسابقات نیز برای بالا بردن جوانتر یا کمتر-منادی ستاره داده می شود که چگونه امثال Cesaro (2014), بارون کوربين (2016) و موجو Rawley (2017) به عنوان مثال ظهور پیروز قبلی تکرار مردان نبرد سلطنتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>