WWE شایعه: شرکت می تواند اقدام علیه دو ستاره برای امتناع از به کار

رومن رینز و سامی زین را طولانی غیبت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند در نتیجه این شرکت اقدام علیه superstars با توجه به دیو ملتزر.

به نقل Sportskeeda, این کشتی, اخبار رادیو شرکت میزبان نشان داد که WWE حق “یخ” و یا اضافه کردن زمان برای روزهای از دست رفته را به زمان خود می پردازد. اما ملتزر معتقد است که این شرکت تنها ورزش این گزینه برای یک سوپراستار و کسانی که فقط یک مقدار کوتاه از زمان خاموش خواهد شد نمی شود.

“با کوین اونز آن را تنها یک زن و شوهر از هفته… بنابراین من حدس می زنم آن نیست. اما با Sami Zayn آن را احتمالا خواهد بود. اگر آن را رومن رینز آنها ممکن است بخواهید به p* * * * ** او را و او هیچ جا نمی رود به هر حال. او یک پسر که در حال رفتن به رفتن در هر نقطه. اما با برخی از بچه ها کاملا آنها را منجمد کنید.”

این Sportskeeda مقاله نمایانگر آن است که این شرکت به ستاره اجازه به زمان با توجه به ماهیت این شرایط است. در همان زمان, Zayn و حاکم’ غیبت ممکن است در آزمون صبر و شکیبایی از مدیریت به عنوان آنها بوده ام رفته برای ماه, در حالی که بسیاری دیگر از ستاره های بزرگ شده اند و در حال حاضر هفتگی در تلویزیون دوست پسر سبزه خوابگاه.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شد این شرکت در حال حاضر محروم Zayn از قهرمانی بین قاره ای به عنوان یک نتیجه از او نبود. این تصمیم منجر به برخی انتقاد از طرفداران به عنوان ستاره های بزرگ مانند Brock Lesnar شناخته شده اند را حتی بیشتر از زمان در گذشته در حالی که آنها به قهرمانان. این نشان می دهد که بزرگتر superstars دریافت درمان ترجیحی.

حاکم نبوده است در اطراف آنجا که منجر به رسلمنیاجایی که او قرار بود به صورت گلدبرگ برای قهرمانی جهانی. از جمعه شب اسمک دان ستاره کشیده از این رویداد در آخرین دقیقه با خانواده اش که باعث شده است برخی از صاحب نظران به گزارش کرده است که او در پشت صحنه گرما.

همانطور که از نوشتن این مقاله نه حاکم است و نه Zayn انتظار می رود به بازگشت به اقدام در آینده نزدیک. این جفت ارز را به نام ذکر نشده در WWE تلویزیون در هفته های اخیر, یا, که می تواند نشانه آن است که مقامات شرکت ناراضی هستند با آنها.

با توجه به حاکم’ تاریخچه مبتلا به لوسمی آن را بعید است که او به بازگشت به کار وجود دارد در حالی که در حال تایید coronavirus موارد در داخل شرکت. به عنوان طرفدار کشتی ورق گزارش شده است بیش از 30 کارکنان باید آزمایش مثبت برای این ویروس به عنوان آخرین تلویزیون دوست پسر سبزه خوابگاه. حاکم خواهد بود بیشتر در معرض خطر ابتلا به این بیماری با توجه به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>