WWE شایعات: Braun Strowman گزارش معذرت خواهی برای شلاق در کشتی گیران تحت تاثیر Coronavirus

براون Strowman باعث به هم بزنید در کشتی صنعت در آخر هفته گذشته پس از انتقاد از کشتی گیران که در حال حاضر در تلاش برای پایان می رسد دیدار در طول coronavirus بیماری همه گیر. در حالی که WWE و AEW هنوز هم با قرار دادن در نشان می دهد, مستقل ترین تبلیغات را به حالت تعلیق در فعالیت هایی را برای آینده قابل پیش بینی است که در نتیجه بسیاری از کشتی گیران خود را از دست دادن منبع اصلی درآمد. Strowman اصل گفت: کسانی که کشتی گیران به پیدا کردن راه دیگری برای حمایت از خود که منجر به مقدار زیادی از بازخورد منفی برای “هیولا در میان مردان است.”

با توجه به دیو ملتزر از Wrestling Observer Newsletter, با راه از WrestlingNews.شرکت, Strowman در حال حاضر تاسف از اقدامات او است. در این گزارش آمده است که برخی از همکاران خود را کشیده و او را کنار توضیح دهد که چرا نظرات خود را داشتند ناراحت کننده است که او را وادار به حذف آنها از حساب های رسانه های اجتماعی.

این حادثه آغاز شده و پس از همه نخبگان کشتی سوپراستار بد اونو تشویق طرفداران به خرید مستقل کشتی گیران’ کالا و اشتراک خود را Patreon حساب اگر آنها می تواند به عنوان وجود دارد بدون گفتن زمانی که آنها قادر خواهید بود برای بازگشت به کار. Strowman در زمان umbrage با این روحیه و با این حال در زمان به Instagram به بیهوده گویی.

“در اینجا ما با بیشتر از کسی برای من پرداخت صورتحساب ، اگر شما نمی توانید استطاعت به پرداخت صورتحساب خود را و شاید شما باید تغییر حرفه. به همین دلیل من ترک قدرتمند. من آن را دوست داشتم اما من نمی تواند استطاعت به زندگی می کنند تا به جای ساخت یک صندوق یا یک Patreon خواستن کسی که دیگری را به مراقبت از من بیرون رفتم و مشغول به کار سخت تر از من همیشه در زندگی من برای رسیدن به جایی که من هستم. چه اتفاقی افتاد به پاسخگو بودن برای اقدامات خود را.”

معلوم نیست اگر Strowman رسیده به بد اونو به عذرخواهی در زمان نوشتن این مقاله, اما این واقعیت که او حذف شده و نظرات خود را به نشان می دهد که او در حال حاضر معتقد است که او در اشتباه است. به عنوان مستند کشتی Inc, Strowman همچنین اعتراف کرد که او در تلاش بود به “ماشه” دیگر کشتی گیران و طرفداران چرا که او خسته شده بود در انزوای اجتماعی پس از آن ممکن است که او فقط در تلاش برای به دست آوردن یک افزایش از مردم و آن را بیش از حد رفت.

خود را در طول رسانه های اجتماعی سخنرانی دراز وشدیداللحن, Strowman همچنین نشان داد که او نیز نیست که پرداخت می شود در حال حاضر به این دلیل که او یک پیمانکار مستقل. پس از او نشده است و کار به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر او نیست و حق هر گونه درآمد هر توافق در WWE قرارداد. البته آن را بسیار محتمل است که Strowman است و بیشتر از نظر مالی راحت تر از مستقل ترین کشتی گیران با توجه به اینکه او یکی از WWE بزرگترین ستاره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>