WWE شایعه: به روز رسانی بزرگ در Kairi عاقل آینده با شرکت دقیق در گزارش جدید

روز پس از گزارش ها نشان می دهد که دوشنبه شب Raw سوپراستار Kairi عاقل ممکن است ترک WWE به منظور صرف زمان بیشتری را با همسرش در ژاپن یک به روز رسانی جدید پدید آمده در روز سه شنبه نشان می دهد که آن را هنوز هم به دور از برخی که آیا این ترجمه اشتباه خواهد بود در واقع بازگشت به خانه و بسته بندی تا او کشتی کج حرفه ای در آینده نزدیک.

در یک گزارش منتشر شده در روز سه شنبه توسط talkSPORT, الکس مک کارتی نوشت که عاقل را ادعا قصد دارد به ترک WWE در حال “دور از تنظیم در سنگ.” او افزود که این کشتی گیر آغاز شده و با توجه به آینده اش در این شرکت بود چرا که او “کاملا متزلزل کردن” از آخرین ضربه مغزی که او رنج می برد در اوایل ماه گذشته طی یک مسابقه در برابر نیا Jax. با توجه به این که این talkSPORT نویسنده تاکید کرد که در خود منابع آن را “درست” است که عاقل است خانههای گلی خالی بیش از امکان بازگشت به ژاپن و کشتی “یک سال دیگر یا بیشتر” در کشور.

همانطور که در ادامه توضیح داد: WWE به نظر می رسد “قصد مراقبت” از عاقل به عنوان شرکت همچنان با اعتماد به نفس است که او می تواند “تحت تأثیر” به چوب آن را از رفتن به جلو و نیز حاضر به پرداخت پول بیشتر از آنچه که تبلیغات رقیب ممکن است قادر به ارائه. مک کارتی نیز به نظر می رسید به این شایعات که WWE است و با توجه به عاقل یک نقش جدید به عنوان یک شرکت سفیر ژاپن است.

“در حالی که روشن نیست چه نقش است که مستلزم و این که آیا آن را عاقل بازگشت به ژاپن یا نه, WWE آیا هنوز هم ارزش خود را به عنوان یک عملکرد ما گفت.”

به عنوان recapped با بیرون رینگ اخبار, عاقل ساخته شده و بازگشت او به دوشنبه شب Raw پس از یک ماه غیبت طولانی در قسمت این هفته انجام این کار در وسط یک تبلیغی بخش شامل کشتی کج زنان Tag Team Champions Bayley و بانک ها. در ابتدا آن را فقط آسوکا که قطع تبلیغی اما او در نهایت معرفی عاقل به عنوان بانک های حریف برای شب. این اتفاق تنها چند روز پس از عاقل ظاهرا حذف شده از تصاویر تبلیغاتی که برای شب قسمت بیشتر سوخت حدس و گمان است که او ممکن است رقابت در WWE برای بسیاری دیگر.

با عاقل در حال حاضر در خامبه نظر می رسد او همچنان به بازی در یک نقش حمایت او و Asuka — با نام مستعار کابوکی رزمندگان — ادامه اختلافات با Bayley و بانک ها. هر دو تیم در حال برنامه ریزی به صورت خاموش برای عناوین در هفته آینده قسمت خامدر حالی که آسوکا خواهد بود از شیر زنان با قهرمانی در برابر بانک ها در قوانین شدید: ترسناک نشان می دهد pay-per-view در جولای 19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>