WWE شایعه: به روز رسانی بزرگ در آدم کول قرارداد وضعیت ارائه شده توسط ‘PWInsider’

در این روزها که همه به دنبال نخبگان کشتی را دو و یا هیچ چیز pay-per-view, گمانه زنی ها شروع به چرخش در مورد آدم کول آینده در WWE. اما آخرین شایعات نشان می دهد که حاکم NXT, قهرمان نمی شود ترک این شرکت در هر زمان به زودی بر خلاف آنچه اخیرا گزارش شده است.

در اوایل صبح روز دوشنبه PWInsider ارائه یک بروز رسانی سریع در کول وضعیت اشاره کرد که در آن منابع سوپراستار است “بیش از 18 ماه” باقی مانده در زمان مقابله با WWE. این بر اساس یک داستان جداگانه از WrestlingNews.شرکتمی رود در برابر گزارش های قبلی که پیشنهاد کول قرارداد خواهد بود انقضای در ماه سپتامبر.

در حال حاضر روشن نیست که آیا کول کرده هیچ برنامه ای برای پیوستن به AEW که در آن چندین سابق خود stablemates در گلوله باشگاه و نخبگان و همچنین به عنوان دوست دختر خود را دکتر بریت بیکر در میان شرکت تكیه کشتی گیران. اما ظاهر خود را در AEW روز یادبود حزب منجر به شایعاتی اشاره به پتانسیل حرکت به شرکت رقیب با قبل از دیدگاه بیکر اضافه کردن سوخت به آتش.

“این همه یک غول بزرگ خانواده است. من امیدوارم که وجود دارد این است که یک روز در آینده” بیکر گفت: در مارس 21 قسمت از AEW بدون محدودیتبه نقل قبلا توسط Inquisitr. “در آینده نزدیک که در آن آدم کول می تواند در حلقه با جوان, دلار و کنی [امگا] و کودی [رودز] و آن را به دایره کامل آمده و ما همه می توانند یک غول خانواده خوشحال دوباره.”

روز قبل از کول موفق به دفاع از عنوان خود در برابر شلوار مخمل کبریتی رویا در NXT TakeOver: در خانه خود در روز یکشنبه, grappler صحبت CBS ورزشی و شخصا اظهار نظر در مورد شایعات پیرامون آینده خود را — می شود آن را در مورد یک حرکت ممکن است به AEW یا قریب الوقوع تماس بگیرید-تا دوشنبه شب Raw یا Friday Night SmackDown. به عنوان او توضیح داد که او نیست فکر تعویض تبلیغات و یا پریدن به نام تجاری دیگر در WWE اما به جای تمرکز بر روی او در حال انجام سلطنت به عنوان NXT, قهرمان, که به تازگی با پیشی گرفتن از یک سال خوانده شده را علامت.

“من فکر می کنم برگزاری بر روی NXT قهرمانی برای تا زمانی که ممکن است و مطمئن شوید این رکورد می تواند و هرگز شکسته است پایان من-بازی هدف است.”

قبل از به روز رسانی جدید کول نیست تنها نام بزرگ در WWE که قرارداد شایعه شد بود انقضای در ماه های آینده. ماه گذشته گزارش ها نشان می دهد که دوشنبه شب Raw سوپراستار ری میستریو و WWE هنوز به توافق بر سر شرایط قرارداد جدید هر چند آن نامشخص است که آیا هر دو طرف ساخته شده اند هر گونه پیشرفت در هفته های اخیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>