WWE شایعات: یکی دیگر از ستاره می تواند پیوستن جدید ‘دوشنبه شب Raw’ Heel, پایدار, گزارش نشان می دهد

در روزهای اخیر شایعات را در تشکيل پایدار در دوشنبه شب Rawبا MVP خدمت به عنوان مدیر و استرالیا NXT standouts برندان Vink و شین ترون در محل خود قرار دهند. گذشته از خدمه آپولو که شایع است به چرخش پاشنه و پیوستن به جناح Bobby Lashley است که انتظار می رود به تراز خود را با این گروه به عنوان پیشنهاد شده توسط یک گزارش جدید.

به گزارش WrestlingNews.شرکتاین هفته قسمت از خام دیدم MVP در یک اتفاق نادر در حلقه ظاهر teaming تا با Vink و تورن به عنوان آنها مواجه R-Truth, Cedric الکساندر و گلوله کمانه دار زدن در یک six-man tag team match. پس از R-Truth دوخته MVP برای رهبری تیم خود را به پیروزی Lashley حمله 35-زمان 24/7 قهرمان منجر به یک صحنه که در آن بخش MVP تشویق Lashley به مجموعه مناظر خود را در یک ردیف بالا عنوان مانند WWE قهرمانی داده است که او نبوده است در کشاکش برای این عناوین پس از اولین WWE اجرا در اواخر 2000s.

با توجه به جدیدترین تحولات در خام, WrestlingNews.شرکت این باورند که Lashley — با MVP در گوشه ای خود را به عنوان مدیر خود — می تواند درو مک اینتایر بعدی رقیب برای قهرمانی WWE. با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور WWE به نگه داشتن آن را نشان می دهد در خالی-عرصه تنظیمات روشن نیست که چنین بازی می گیرد اما به عنوان ورزشی اخبار گزارش شرکت بعدی pay-per-view, قوانین شدیدهنوز آزمایشی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 19 در SAP مرکز در سن خوزه ،

اگر Lashley می پیوندد MVP را جناح این نخواهد بود که اولین بار برای جانبازان به تیم در همان پایدار است. آن اشاره کرد که در سال 2014 بودند که بخشی از ضرب و شتم قبیله در این شرکت در حال حاضر شناخته شده به عنوان تاثیر کشتی.

در ماه های منتهی به Lashley فعلی داستان 43 ساله شد بخشی از بحث داستان که در آن او و لانا feuded با دومی در زندگی واقعی, شوهر, Rusev از اواخر سال 2019 به اوایل سال 2020 است. اما به عنوان Inquisitr به تازگی گزارش شده است وجود دارد برخی از نشانه های ماه گذشته که پیشنهاد داستانی عاشقانه ممکن است بر روی صخره ها به عنوان زیبا به ویژه هزینه Lashley بازی خود را در برابر Aleister سیاه در رسلمنیا 36.

همانطور که برای دیگر شایعه یا تایید اعضای MVP را پایدار خدمه در حال حاضر در کنار یک داستان آسیب است که باعث او را به دست آخرین روز یکشنبه پول در بانک pay-per-view. در ضمن Vink و تورن شد که از هفته گذشته هنوز هم ذکر شده به عنوان بخشی از NXT فهرستی با وجود دخالت خود را در سال های اخیر دوشنبه شب Raw قسمت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>