WWE شایعات: AJ Styles انفجار Paul Heyman دوباره او را متهم پرتاب افراد زیر اتوبوس

AJ Styles رفت و به عمق بیشتری در روز سه شنبه زمانی که بحث در مورد زندگی واقعی و مسائل او ظاهرا با Paul Heyman در طول دومی را هم به عنوان مدیر اجرایی دوشنبه شب Raw.

در یک کلیپ از تازه ترین حرکت یا کشش ناگهانی جریان است که می توان در اینجا سبک آغاز بیهوده گویی خود را در مورد Heyman با تکرار چند نکته او ساخته شده بود به تازگی گفته است که او خواسته بود نقل مکان کرد به Friday Night SmackDown چرا که او “نمی تواند ایستاده به دنبال” در او. پس از متهم سابق خام , خلاق, سر بار دیگر از دروغ گفتن به او و سبک و توضیح داد که او در ابتدا خوب با ماندن در با نام تجاری red چرا که او می خواست به در دسترس خواهد بود اگر پسر خود را خواهد باید یک بازی فوتبال در روز جمعه. با این حال او اضافه کرد که او در آن زمان در حال حاضر درخواست مقامات اگر او می تواند تغییر به اسمک دان “اگر تا به حال یک فرصت است.”

سبک رفت و در را به ادعا می کنند که او با چند نفر در WWE که “نفرت” Heyman و دلیل ادعای خود را نهفته است و تمایل خود را برای تصویب سرزنش برای این افراد هر زمان که او اشتباه می کند.

“او می خواهد سعی کنید به پرتاب آنها را در زیر اتوبوس به طوری که آنها می خواهم در مشکل. من شنیده ام این, از, چند, چندین نفر مختلف. این نوع سخت برای پیدا کردن کسی که او را دوست داشت. و من نمی دانم که این من فقط به عهده گرفت همه او را دوست داشت و من تنها بود.”

اظهار نظر در مورد چرا او فکر می کند WWE رئیس وینس مک ماهون رها Heyman خلاق خود وظایف در ماه ژوئن سبک گفت که رئیس خود را یک “بسیار انسان هوشمند” که می تواند “دیدن از طریق بسیاری از تلخه.” او پیشنهاد کرد که مک ماهون گرفته اند ممکن است سهام از اتهامات که Heyman یک فرد متقلب و تصمیم به آتش او به دلیل “نه فقط خوب دوست” در میان کارکنان خود شخص.

Paul Heyman (R) cuts a promo on behalf of his client, Brock Lesnar (L).
  WWE

علاوه بر این سبک توصیه می شود که Heyman باید چوب به فعلی خود را روی صفحه نقش به عنوان Brock Lesnar منادی گفت که این یک کار که او می کند. حاکم بین قاره ای قهرمان این نتیجه رسیدند نظرات خود را در این باره با تاکید بر این که سابق خام , مدیر اجرایی, فقط خود را سرزنش او اخراج است و دیگر وجود دارد که مردم نیز او را به عنوان یک دروغگو.

سبک سخنان و ساخته شده بودند و تنها چند روز پس از دوستان خود کارل اندرسون و Doc (که قبلا لوقا) پای چوبه دار ابراز احساسات مشابه در یک قسمت از خود Talk ‘N فروشگاه پادکست. های اخیر تاثیر, کشتی signees ادعا کرد که Heyman ممکن است پشت WWE تصمیم به انتشار آنها در ماه آوریل با وجود چگونه او تا به حال به ظاهر پشتیبانی از آنها را زمانی که آنها دوباره امضا شده با ارتقاء در تابستان گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>