گمانه زنی در مورد آندرتیکر آینده شده است یک منبع اصلی گفتگو در کشتی جامعه اخیرا با بسیاری از طرفداران و صاحب نظران بدونم که اگر بازی خود را در برابر AJ Styles در رسلمنیا 36 بود خود را نهایی تفرج به عنوان یک حلقه مجری. در حال حاضر وجود دارد هیچ گفتن اگر “مرد مرده” بازنشسته شده است اما او نشان داد که او خواسته های او می تواند بیرون رفتن همان راه شاون مایکلز بود.

به نقل WrestlingNews.شرکتWWE منتشر شد یک کلیپ از قسمت بعدی از آخرین سوار مجموعه مستند که در آن آندرتیکر در مورد چگونه او حسد سابق خود دشمن.

“من خیلی حسود از شاون چرا که او قادر به راه رفتن به دور و او خوب با آن است. من آرزو می کنم من تا به حال این نوع از وضوح? کاملا من آرزو می کنم من تا به حال که وضوح. او به وضوح قبل از رفتن به بازی. امیدوارم زمانی که من بازی من به دنبال در یک راه یا دیگری من که وضوح. Okay, that’s it.”

مایکل بازنشسته در سال 2010 پس از از دست دادن به آندرتیکر در رسلمنیا 26. در حالی که آندرتیکر قرار بود به صورت های مختلف حریف در pay-per-view, دیدار مقابل مایکل است که به طور گسترده ای مورد ستایش قرار داد به عنوان یکی از بهترین ها در WWE تاریخچه و آن را مجاز مایکلز به قطع چکمه های خود را در یک یادداشت بالا.

مایکل آیا بیرون آمدن از بازنشستگی برای یک بازی در سال 2018 که او را دیدم تیم با Triple H به صورت آندرتیکر و کین. اما مایکل به نظر می رسد به صلح شده است با دیگر اینکه در حلقه رقیب و آندرتیکر می خواهد که دولت از ذهن زمانی که او بازنشسته.

آندرتیکر نیز می خواهد خود را در مسابقه نهایی به یک کلاسیک. در سراسر مجموعه مستند او را مورد بحث چگونه خود را بزرگترین ترس است که به عنوان یک سایه از خود سابق خود را. او نیز باز شده است در مورد برخی از عملکرد ضعیف در سال های اخیر و او احتمالا نمی خواهد بود قادر به قطع کردن چکمه های خود را تا زمانی که او تا به حال یکی از آخرین بازی که او افتخار است.

جدیدترین کلیپ ها نشان می دهد که آندرتیکر تمام نشده است هنوز. اما آخرین سوار سری ثبت شد که منجر به آندرتیکر را به مسابقه با رومن رینز در رسلمنیا 33. در حالی که این سری ادامه به وقایع سفر خود را پس از آن, آخرین کلیپ شده می تواند از یک لحظه رخ داده است که قبل از این سال را به مطابقت با سبک.

این مسابقات 36 مسابقه در برابر سبک دریافت و بررسی بیحوصلگی حرف زدن از طرفداران و صاحب نظران و اگر آن را ثابت می شود آندرتیکر نهایی در حلقه ظاهر او می تواند افتخار از این واقعیت که او رفت و در یک یادداشت بالا در سمت راست خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im