WWE News: راک و جان سینا مشاوره Top Star با هالیوود حرفه ای

بکی لینچ می تواند آینده WWE superstar این حرکت را برای تلفن های موبایل. TMZ ورزشی گزارش می دهد که “مرد” اتحاد پیوست بازیگران میلیاردها دلارو با توجه به خام زنان قهرمان او اخذ شده است اشاره گرها در مورد نحوه حرکت در جهان اقدام از دو WWE آلوم شد که ستارههای.

“[سنگ شده است] بسیار مفید در هدایت من. او تنها شده بسیار دادن و من فکر می کنم همه آنها هستند زیرا آنها همه وجود دارد و همه آنها آماده را به نگاه پس از نسل بعدی. [جان] سینا نیز بوده است تا به من و خیلی سخاوتمندانه با زمان خود و توصیه های خود را چک میکند تا بر من در آنچه که من انجام می دهند در حال حاضر. من فکر می کنم هر کس می خواهد برای دیدن نسل بعدی حرکت می کند به جایی که آنها بوده ام بله می دانم؟”

سنگ و سینا همراه با دیو باتیستا هستند موفق ترین نام برای پرش از WWE به هالیوود است. در حالی که آن را غیر معمول نیست برای نرم افزار کشتی گیران به عمل در فیلم و تلویزیون را نشان می دهد آن سه را تبدیل به نام خانواده در پست خود-WWE حرفه ای حرفه ای نیز هست.

در طول مصاحبه لینچ همچنین نشان داد که او همیشه می خواستم به عمل می کنند. او به دست آورده در رشته تئاتر قبل از او یک تمام وقت طرفدار کشتی گیر, اما او هرگز از دست این اشکال. “مرد” نیز معتقد است که WWE است القا او را با مهارت های لازم را در این زمینه اقدام.

لینچ مورد بحث چگونه او استفاده می شود به انجام همه چیز را در یک را در WWE. او همچنین نشان داد که چگونه شرکت “بی سابقه” وقتی که می آید به بازیگری به عنوان ستاره های بزرگ باید به حقه بازی بسیاری از مسئولیت ها از بازی شخصیت خود را به بداهه نوازی در مقابل جمعیت. او در مقایسه با نقش او در WWE به عنوان یک بازیگر و تهیه کننده و نویسنده و کارگردان است که باید مجموعه خود را به خوبی برای مرحله بعدی در زندگی حرفه ای او.

لینچ در ادامه به بحث در مورد چگونه او تا به برخی از دیگر اقدام پروژه کار می کند اما او اجازه ندارد به بحث در مورد آنها در حال حاضر. اما با وجود او مشغول برنامه های آینده در هالیوود او قصد ندارد در بازنشستگی از کشتی کج هر زمان به زودی یا نه.

“من دوست دارم که قادر به آن را دریافت کند وجود دارد اما من هم دوست دارم یک جمعیت. تا زمانی که من می توانم کشتی, پس از آن من قصد دارم به انجام آن است.”

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده “مرد” گزارش شده است که برنامه ریزی برای گرفتن یک استراحت از WWE در آینده نزدیک. در آن زمان او احتمالا به دنبال بیشتر اقدام گیگابایت و در نهایت کراوات گره با نامزدش, Seth Rollins.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>