WWE News: ستاره نشان می دهد او تقریبا درخواست آزادی او در سال گذشته

تایلر نسیم در حال حاضر با بهره گیری از اجاره نامه جدیدی از زندگی در NXTاما سوپراستار نشان داده است که او تقریبا سمت چپ این شرکت در سال گذشته است. به نقل WrestleTalk, “شاهزاده زیبا” به تازگی به اشتراک گذاشته شده همه در یک مصاحبه با Chris Van Vliet, که در آن او را باز کرد تا در مورد گفتن WWE او خواهد بود خوشحال به ترک اگر آنها تا به حال هیچ داستان برای او.

“من نیمه در حال گفتگو بود ‘اگر شما لازم نیست من خوب به آن بروید. من لازم نیست به اینجا.’ این نیمه رو تبدیل به, ‘خوب ما واقعا می خواهم به دیدن شما بروید بنابراین اجازه دهید این کار را. منظورم این است که زمانی که من ساخته شده انتقال به NXT و آن را نیمه شروع به نیروی تازه دادن به من یک کمی. من رفت و به یک زن و شوهر از مدارس سراسر اورلاندو به نیمه سعی کنید و جریان آب دوباره من چون من واقعا دلسرد.”

نسیم همچنین گفت که او “تلخ” با توجه به کمبود فرصت های او دریافت در صفحه اصلی فهرست. اما پس از گفتگو متقاعد شده است که او را به چوب در اطراف او شروع به یاد داشته باشید که چرا او لذت می برد کشتی. ستاره فن های مورد علاقه در میان NXT جمعیت او به عنوان یک بخش مهم از نشان می دهد در اولین اجرا خود را در سیاه و سفید و طلا با نام تجاری.

اشاره کرد بیرون رینگ اخبارنسیم نیز به یاد می آورد با داشتن یک گفتگو با شاون نیزه که در آن جفت مورد بحث کشتی مدارس. هنگامی که نسیم پایین بود در مورد عدم برجسته در WWE تلویزیون او تقریبا آویزان کردن چکمه های خود را به اختصاص وقت خود را به آموزش جدید کشتی گیران.

پس از بازگشت به NXTنسیم اصلاح شده اصلی او فهرستی تگ تیم Breezango در سیاه و سفید و طلا برند تا Fandango زخمی شدند. در حالی که نسیم نیست بزرگترین ستاره در نشان دادن او دریافت کرده است بیشتر زمان های تلویزیونی از او به عنوان یک عضو از دوشنبه شب Raw یا SmackDown زنده علامت های تجاری.

نسیم مشکلات به نظر می رسد به یک چیزی از گذشته و آن را روشن است که این شرکت را می بیند برخی از ارزش در او. امیدوارم این زمان NXT اجرا خواهد شد و منجر به او را به دست آوردن برخی از حرکت را قادر می سازد که او را به عنوان یک عامل اصلی در هر آینده فهرستی از او یک عضو از حرکت رو به جلو.

در 32 سالگی نسیم است که هنوز هم در یک سن و سال برای یک کشتی گیر. باید او را انتخاب کنید به نگه داشتن رقیب او می تواند طول عمر در WWE او را به عنوان سرگرم کننده شخصیت که همچنین بیش از قادر به ارائه با کیفیت بالا مسابقات به عنوان یک تک آهنگ و تگ تیم رقیب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>