WWE News: ‘اسمک دان ستاره آتش سوزی در جیم Cornette برای توهین به او به نظر می رسد

روز پس از جیم Cornette بررسی نردبان مسابقات از هفته گذشته پول در بانک pay-per-view در پادکست جمعه شب اسمک دان ستاره دانا بروک در زمان به رسانه های اجتماعی به واکنش نشان می دهند به کشتی صنعت جانباز نظرات در مورد چگونه او در طول زنان مطابقت دارد.

این اظهارات در سوال ساخته شده بودند روز سه شنبه قسمت از جیم Cornette را از طریق درایو به عنوان او را از طریق رفت رقبا که در زمان شرکت در مسابقه نردبان. همانطور که شنیده می شود در 1:40 علامت در این ویدئو یوتیوب Cornette شرح داده شده در این مسابقه به عنوان “f*cking بد بو bullsh*t” و به طور خاص خاص بروک برای ظاهرا به دنبال غیرجذاب.

“کل صورت به نظر می رسد مانند آن را بازسازی پس از کسی آتش به آن قرار داده و آن را با تبر. چه f*ck اتفاق افتاده است ؟ آیا او را که بر روی هدف و یا او در یک تصادف وحشتناک?”

آن نبود تا شنبه بعد از ظهر که بروک گرفتار باد از Cornette اظهارات در مورد چهره او به عنوان او را بازتوییت کرد یک پست از کسی که ذکر شده چه podcaster قبلا گفت: در حالی که با اضافه کردن آن را تعجب آور چند نفر در زمان اطلاع از آن است. 31-در سال بدنسازان-تبدیل-کشتی گیر واکنش نشان داد و با عصبانیت tagging Cornette و گفتن او را به متوقف شود تا نفرت.

“چگونه در مورد شما و جلوگیری از پنهان شدن پشت یک صفحه کلید و آمد می گویند آن را به صورت من!! چون من شک شما را هنگامی که شما ببینید من در فرد MARKKKKKKK – چگونه در مورد.. جلوگیری از گسترش نفرت و گسترش مثبت!” بروک توییتی.

به عنوان مردان پول در بانک مسابقه نردبان صورت گرفت در همان زمان به عنوان زنان مسابقه Cornette نیز تا به حال برخی از انتخاب کلمات در مورد برخی از نر رقبا. سابق WWE مدیر و خلاق عضو تیم توصیف برنده نهایی اوتیس به عنوان “grand marshal از صاریغ روز رژه” به همین ترتیب دادن این مسابقه یک بررسی ضعیف است.

با وجود شکست برای تبدیل شدن به سال این خانم پول در بانک بروک به نظر می رسد به دست آوردن شتاب به عنوان بخشی از Friday Night SmackDown‘s زنان roster. در طول این هفته قسمت او را شکست داد و نائومی در یک مسابقه برگشت خود پول در بانک مقدماتی از ماه گذشته بعد از آن نشان می دهد در طول یک بعد از بازی در مصاحبه ای که او مناظر خود را در اسمک دان زنان قهرمانی که در حال حاضر برگزار شد Bayley.

گذشته از فوق نظرات در مورد بروک, Cornette نیز جلب توجه این هفته خود را برای واکنش به بکی لینچ بارداری اعلام و تصمیم به ترک او خام زنان قهرمانی. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Cornette opined که لینچ در 33 سال است “بسیاری از سال” به تمرکز بر روی او کشتی کج حرفه ای نشان می دهد که آن را ضعیف حرکت کسب و کار برای او به یک کودک در حالی که هنوز “ساخت یک میلیون دلار در سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>