WWE News: ‘اسمک دان ستاره عذرخواهی به طرفداران برای ضعیف دریافت بخش

پس کارائوکه بخش است که دریافت مقدار زیادی از توپخانه ضد هوایی برای ظاهر hearkening بازگشت به دوران گذشته زنان کشتی کج در WWE Friday Night SmackDown سوپراستار نائومی عذرخواهی به چند طرفداران که نا امید شد با گنجاندن آن در نمایش های اخیر قسمت.

در صبح روز شنبه یک کاربر توییتر به اشتراک گذاشته یک تصویر از یک نظر بر روی نائومی Instagram حساب که در آن فن گفت که آنها به جای دیدن اسمک دان‘s زن استعداد رقابت در حلقه به جای در نظر گرفتن بخشی در سوال بخش. این کشتی گیر که نام واقعی است ترینیتی Fatu توافق با فن اضافه کرد که او و همکارانش غالبا “باید به مرغ سالاد مرغ [مدفوع emoji]” و عذرخواهی برای این بخش.

بعد از آن روز دوم فن در زمان به توییتر برای به اشتراک گذاشتن یکی دیگر از تصویر این بار شامل یک Instagram دیدگاه که در پاسخ به نائومی در شخصیت عذرخواهی برای طرفداران نیاز به مقابله با او روی رقیب Lacey ایوانز در سال 2020 است. پس از این کاربر نوشت که کشتی کج زنان سزاوار بهتر از درمان است و نیاز به ویژه در واقعی مسابقات کشتی سابق SmackDown زنان قهرمان اطمینان آنها اشاره کرد که او و دیگر زنان استعداد هستند در واقع “مبارزه برای بهتر است.”

به گزارش کتاب کمیکبخش در سوال ویژه نائومی و سه دیگر SmackDown زنان — Evans, Tamina و دانا بروک — در نظر گرفتن بخشی در یک “مرحله نهایی مسابقات کارائوکه” که در آن هر شرکت کننده خواسته شد که به آواز خواندن یک WWE legend حلقه تم. چند کاربران رسانه های اجتماعی واکنش منفی نسبت به این مسابقه و مقایسه آن را به چیزی که نمی توانست از محل سال پیش در “Divas” عصر یک دوره است که تا حد زیادی شده است انتقاد خود را برای عدم کیفیت زنان در کشتی کج.

در حالی که تعدادی از طرفداران آشکارا چرا WWE نیست کتاب یک مسابقه نائومی و ایوانز به جای تنظیم کردن آن با یک بخش است که آنها احساس شد و مورخ و بی معنی, کتاب طنز opined که خانمها درگیر در مرحله نهایی مسابقات کارائوکه “خود را داد و سعی کرد آن را به کار.” خروجی نیز اشاره کرد که وجود دارد برخی از بینندگان که نسبت به آن واکنش مثبت نشان دادند.

نائومی نیست تنها زن کشتی گیر در WWE که به ظاهر با انتقاد از شرکت در هفته های اخیر برای خود رزرو کنید. ماه گذشته شنبه شبRaw سوپراستار Liv مورگان در زمان به توییتر را متهم به ترویج به شدت در حال ویرایش یک بازی او در برابر ناتالیا و برش آن را به فقط حدود یک دقیقه در ظهر برای تلویزیون است. WWE وب سایت را از ویژگی های برخی از تصاویر از این بازی که دیده نمی شد توسط بینندگان تلویزیون بودند ظاهرا حذف شده به زودی پس از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>