نرم افزار کشتی کج جامعه است و عزاداری در این آخر هفته پس از از دست دادن ستاره شدن را حنا کیمورا. ژاپنی کشتی گیر گذشت پس از گزارش گرفتن زندگی خود را با توجه به سایبر قلدر. در حالی که جزئیات کامل هنوز به ظهور, WWE superstar روندا راسی و چندین نرم افزار کشتی گیران ارسال شده احترامات خود را و صحبت کردن در برابر آنلاین قلدر.

به نقل Sportskeeda, راسی در زمان به Instagram و فرستاده او تسلیت به کیمورا و عزیزان خود را. او سپس در ادامه به محکوم قلدری سایبر بیان کرد که آن را کاملا خوب به احساس ناراحت آن است که نباید آن را به عنوان یک نشانه “ضعف است.”

“ما تکامل یافته اند به احساس به عنوان اگر زندگی ما بستگی به پذیرش اجتماعی از آنجا که اکثر تاریخ بشر بقای ما وابسته است ما در گروه های اجتماعی و ایستاده در درون آنها. من می دانم که عضو شورای نظارت مدت که صرف روز خود را اذیت و آزار دیگران آنلاین هستند مبارزه خود را روانی شیاطین اما لطفا پیدا کردن یک راه برای انتشار زهر خود را در راه است که نمی سم دیگران است. حتی یک نی را وزن می تواند شکستن پشت شتر. فقط کوله فشار می تواند آنچه را می فرستد و کسی که بیش از لبه.”

راسی به پایان رسید و پس از تشویق پیروان خود را به نشان می دهد بیشتر مهربانی و درمان مردم راه آنها می خواهم به درمان می شود. او خواست از مردم برای گسترش نفرت که منجر به دیگران زندگی خود را به عنوان قلدری می تواند منجر به فجایع مانند کیمورا حادثه است.

راسی همچنین برخی از اطلاعات تماس به صورت تلفنی شماره تشویق طرفداران به رسیدن به آنها را اگر آنها احساس نیاز به صحبت با کسی. این مسئله ای است که نزدیک به راسی قلب او به عنوان شده است در پایان دریافت از بسیاری از آنلاین سولفات به عنوان به خوبی.

به عنوان Inquisitr به تازگی منتشر شده یکی از دلایل چرا راسی است که در هیچ عجله به بازگشت به WWE است چرا که او خسته از تلاش برای سرگرم کردن ناسپاس طرفداران که نمی قدردانی تلاش های خود را. قبل از وقفه زیر رسلمنیا 35, راسی شد هدف از بسیاری از آنلاین خشم.

این آخر هفته پیج و ناتالیا نیز جلو آمد در مورد تجارب خود را با سمی طرفداران آنلاین, انعکاس راسی این احساسات را در توجه به اثرات منفی که قلدری بر مردم روان.

این کیمورا فاجعه به برگ ریزان برخی از نور در چقدر جدی مسئله قلدری سایبر, و تاثیر آن بر مردم در تمام جنبه های زندگی. این یک مشکل است که باید مورد توجه قرار گیرد و امیدوارم برخی از مکالمات تولیدی از ظهور راسی و شرکت. صحبت کردن در برابر آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im