WWE News: رندی اورتن به دلیل واقعی برای نگرش خود مشکلات پشت صحنه

در حالی که رندی اورتن یکی از محبوب ترین و طولانی ترین خدمت در WWE superstars او استفاده می شود به عناوین منفی دلایل. چند سال پیش او شناخته شده است به عنوان یک مجری با یک نگرش مشکل پشت صحنه که منجر به بسیاری از مردم فرض کنیم که او متکبر است. به نقل Sportskeeda, the superstar باز کردن در مورد گذشته خود را طی یک کنفرانس اخیر تماس پیش از این روز یکشنبه واکنش pay-per-view.

با توجه به سوپراستار نگرش خود را, مشکلات یک مکانیسم دفاعی. اورتن نشان داد که او به عنوان قوی فکر و از خود راضی را به عنوان او در سراسر آمد اما او دلایل خود را برای اقدام در راه است که اغلب قطبی یا ناراحت همکاران خود را.

“نگرش من زمانی که من در اواسط 20s, من فکر می کنم من راه می رفت در اطراف با یک تراشه بر روی شانه من. من فکر می کنم آن را آمد در سراسر به عنوان من گیر بودن و یا یک عاشق. من فکر می کنم که نوع پوشش برای من و ناامنی است. و شما نمی خواهد فکر می کنم آن است اما بسیاری از بچه ها و دختران در WWE اتاق قفل نا امن می باشد. ما انسان هستیم و ما در حال خارج وجود دارد با پوشیدن بعدی به هیچ چیز هر هفته به صورت زنده از تلویزیون.”

اورتن در ادامه می گویند که همسر خود را کمک به تغییر نگرش و دیدگاه. این سوپراستار نشان داد که او نمی باید هر کسی به نوبه خود در مورد مسائل شخصی خود را در اواسط 20s, اما در حال حاضر که او تا به کسی که او را بسیار قوی تر در این زمینه است.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده اورتن گذشته بزدايد حتی شامل اتهامات از قلدری. Amy Weber — 2004 Divas جستجو برنده بود که یک عضو از WWE فهرستی برای یک زمان کوتاه — نشان داد که او ناودان به صندلی خود را در حالی که او به خواب رفته بود در یک پرواز باعث او را به سقوط به زمین است. در طول این حادثه — که همچنین بنا به گزارش ها نیز درگیر لبه ریختن یک نوشیدنی در چهره او — وی همچنین با اشاره به او را با یک موهن لکه دار کردن.

به عنوان مستند توسط کسب و کار خودیاورتن نیز فرود آمد خود را در آب داغ در سال 2011 زمانی که او بستری مواد مخدر مصرف بیش از حد مورد انتقاد سنگ و slandered سابق ستاره, کلی کلی در طول یک مصاحبه رادیویی. این گزارش فقط چند نمونه از داستان های متعددی که برخی از آنها شایعه — که پدید آمده در مورد سوپراستار در سراسر زندگی حرفه ای او.

با وجود مسائل اما اورتن شده است و سازگار ثابت در WWE اصلی رویداد صحنه از اوایل 2000s. او جوانترین قهرمان جهان در تاریخ زمانی که او موفق به کسب عنوان در Summerslam در سال 2004. او موفق به کسب چند عنوان از آن و او تضمین شده برای ورود به سالن از شهرت زمانی که او بازنشسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید