WWE News: Owen Hart بیوه مارتا توضیح می دهد که چرا او نمیخواهد او را پذیرفته به سالن از شهرت

پیش از ظاهر خود روز سه شنبه شب Season 2 finale معاون را تاریک حلقهمارتا هارت صحبت فوربسبحث در مورد تعدادی از موضوعات با انتشار از جمله به این دلیل که چرا او نمیخواهد او از شوهر مرحوم سابق WWE superstar اوون هارت پذیرفته به این شرکت برشمرد.

به نقل از انتشار در شنبه هارت به تازگی صحبت فوربس در یک مصاحبه تلفنی که در آن او آغاز شده توسط یادآوری چگونه او شد جدا از او برادر در قانون, WWE Hall of Famer برت هارت پس از آنها در ابتدا با هم در پیگرد این شرکت بیش از اوون مرگ در بیش از لبه pay-per-view در مارس 1999. کانادا کشتی گیر پس تنها 34 سال کشته شد زمانی که او را به حلقه در Kemper عرصه در کانزاس سیتی میسوری با توجه به ورود شیرین کاری اشتباه رفته است.

پس از متهم برت به ظاهر سوئیچینگ طرف و هماهنگی با WWE رئیس وینس مک ماهون برای محافظت از خود و منافع شخصی را به عنوان یک سوپراستار سابق مارتا هارت گفته فوربس که او هنوز هم بسیار در برابر این ایده از شوهرش در حال القاء به WWE Hall of Fame.

“من هرگز اجازه شرکت من مسئول اون مرگ سعی کنید به افتخار او به خصوص با سالن از شهرت است که حتی واقعا وجود دارد,” او گفت:.

“وجود دارد و نه حتی یک راهرو از شهرت. این واقعی نیست. آن وجود ندارد. وجود دارد هیچ جایی شما می توانید بروید و ببینید و آن وجود دارد. این فقط تمام ساخته شده و اعتقاد دارند و آن را تمام انجام می شود برای تنها هدف از ساخت پول زیرا آنها فقط باید یک نشان می دهد که آنها یک جشن و, شما می دانید, آن را فقط مضحک است.”

Owen Hart makes Bret Hart submit to the Sharpshooter at WrestleMania X in 1994.
  WWE

به یاد می آورد فوربس, برت هارت به مدت طولانی نگهداری می شود که برادر کوچکترش اوون باید پذیرفته شود به WWE Hall of Fame. با توجه به این, او تا به حال ساخته شده و تعدادی از توهین به نظرات در مورد مارتا هنگامی که بحث در مورد این موضوع در گذشته مصاحبه. در سال 2016 “هیتمن” گفت که خواهر خود را در “کودکانه و نابالغ” برای انکار اون شانس به رسمیت شناخته شده برای خود را در حلقه قدرت و اضافه کرد که او بخواهد که اواخر grappler کودکان می تواند به یادگیری بیشتر در مورد چگونه “بزرگ” پدر خود بود.

این اولین بار نیست در روزهای اخیر که مارتا هارت صحبت کرده است به یک خروجی رسانه ها در مورد اوون هارت مرگ غم انگیز. هفته گذشته نیکوکار قطع مصاحبه با CBS Sports, که در آن او متهم WWE بیشتر میشده شوهرش با اهدای او را از حلقه “مانند یک تکه از زباله” پس از سقوط در بیش از لبه و اجازه می دهد نشان می دهد که با وجود این واقعیت است که کسی که به تازگی درگذشت در حلقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>