WWE News: ‘NXT’ سوپراستار رسما به نام به ‘جمعه شب اسمک دان’

امشب قسمت از WWE را جمعه شب اسمک دان, مت, معما به پایان رسید و گمانه زنی در مورد آینده رسما پیوستن به آبی با نام تجاری فهرستی در هر Sportskeeda.

Kurt Angle — که داوری معما آخرین مسابقه NXT این گذشته شنبه — به نظر می رسد در یک بخش برای شکستن اخبار. “پادشاه وارنر” است که انتظار می رود تا اولین بازی خود را در هفته های آینده و خیلی جالب خواهد بود تا ببینید که کدام سوپراستار اولین دشمنی در برابر.

نشان می دهد همچنین برجسته تبلیغی بسته به صورت معما در تلاش برای ایجاد اعتیاد به مواد مخدره برای اولین بازی خود را. اما WWE Universe خواهد بود هیجان زده برای دیدن او در عمل او به عنوان یکی از محبوب ترین و صریح superstars به ظهور از NXT در حافظه اخیر است.

معما همچنین وارد کردن به عقب از یک سال در NXTکه در آن او موفق به کسب معتبر داستی رودز تگ تیم کلاسیک مسابقات با پیت دان. این دو پس از آن رفت به پیروزی تگ تیم قهرمانی اندیشه بی چون و چرای دوران در این فرآیند است.

معما حرکت اصلی فهرست تنظیم شده است در سنگ برای سال در حال حاضر. در آخرین قسمت از NXTاو از قفس بازی تیموتی تاچر که احساس می کردم به پایان قطعی خود را به اجرا در سیاه و سفید و طلا با نام تجاری. معما قرار داده و بیش از دوست سابق خود را در مطابقت به عنوان مشترک برای NXT ستاره ها را قبل از آنها را به جهش به دوشنبه شب Raw یا Friday Night SmackDown. این بازی نیز یکی از وحشیانه ترین WWE حملات در زمان های اخیر.

معما حرکت به Friday Night SmackDown خواهد سوخت شایعات در مورد ادعایی خود را در پس پرده گوشت گاو با Brock Lesnar. در اوایل این هفته Inquisitr اشاره کرد که چگونه WWE مدیریت حاضر به او را به دوشنبه شب Raw در مورد او را به رویارویی با “جانور مجسم.” Lesnar گزارش مواردی معما چون “پادشاه وارنر” است که بارها و بارها اعلام کرد او می خواهد یک بازی با او. Lesnar در همین حال بنا به گزارش ها هرگز در نظر دارد به کار با او.

در حالی که Lesnar نیست یک فن معما, WWE مدیریت ظاهرا است. به عنوان inquisitr گزارش وینس مک ماهون است که گفته می شود از طرفداران ستاره سرکش نگرش و صریح شخصیت. رئیس گزارش می بیند معما به عنوان یک جدید, شاون مایکلز به عنوان Hall of Famer تا به حال مشابه صفات شخصیت خود را در طول WWE روز.

حتی اگر او هرگز با این نسخهها کار با Lesnar, معما پتانسیل را دارد که یک رویداد اصلی در WWE. که اگر او باقی می ماند از مشکل به هر حال به عنوان او را ناراحت افسانه مانند بیل گلدبرگ در گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>