WWE News: Naomi فراهم می کند به روز رسانی عمده در آینده زیر وقفه سهام عکس در رسانه های اجتماعی

WWE superstar نائومی نشده در تلویزیون ظاهر شد و پس از فقط قبل از این سال پول در بانک pay-per-view. پس از شکست به واجد شرایط برای این رویداد زنان مسابقه نردبان او در زمان زمان به تمرکز بر روی مسائل شخصی. اما جمعه شب اسمک دان ستاره در زمان به توییتر در روز پنج شنبه برای به اشتراک گذاشتن یک عکاسی از خود و ارسال به روز رسانی در وضعیت فعلی.

به نقل Sportskeeda, نائومی شده است مراقبت از Jimmy Uso زیر اخیر خود آسیب. او همچنین پیشنهاد کرد که فقدان او را از خلاق جهت در WWE میان به او نبود.

“من شده اند ارسال مقدار از خودم به تازگی میلاد من فقط در مورد همه که رفتن در در جهان و کمک به شوهر من از طریق آسیب دیدگی او و تلاش برای کشف کردن گام بعدی من (کار)…آن بوده است تا حد زیادی به روند اما امروز من از خواب بیدار شدم احساس امیدوار و آماده به سنگ است.”

از جمعه شب اسمک دان ستاره طرفداران و همکاران هیجان زده بودند با خبر و عکس. سابق زنان Tag Team Champion نیکی متقابل در پاسخ complimenting نائومی در زیبایی و آشکار است که او از دست رفته خود را. Hall of Famer Bully Ray نیز نوشته شده بعضی از کلمات تشویق گفتن او را به “قوی باقی بماند.”

نائومی نمی آشکار هنگامی که او خواهید بود در مربع دایره. اما روشن است که دوستان و طرفداران او قدردانی ریختن برخی از نور را در وضعیت فعلی. این یک نامشخص زمان برای WWE superstars و کارکنان در حال حاضر با توجه به این که بسیاری از آنها منتشر شده از قرارداد خود را در هفته های اخیر.

نائومی تلاش کرده است برای به دست آوردن هر گونه سازگار حرکت پس از بازگشت به عمل قبلی این سال است. او که در شش بسته چالش برای Bayley را SmackDown زنان قهرمانی در این سال رسلمنیااما منجر به این رویداد بود که آخرین بار او را در تلویزیون برجسته به طور منظم.

سابق دو بار SmackDown زنان قهرمان نیز به نظر نمی رسد که بخشی از این شرکت را به عنوان برنامه های در حال حاضر. Bayley بررسی رویداد اصلی در آبی با نام تجاری برای ماه ترک اتاق کمی برای دیگر نوازندگان به فرمان کانون توجه است.

چند WWE اجرا دارند و در زمان پس از coronavirus همه گیر پدید آمده است. در حالی که این امکان وجود دارد که نائومی اجتماعی است دورى او پست های رسانه های اجتماعی نشان می دهد که او انجام شده است برخی از روح جستجو. او همچنین به نظر می رسد مشتاق به بازگشت به عمل به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

با شارلوت استعداد در حال حاضر ظاهر می شود در هر سه WWE قصد دارد آن را روشن است که این فهرست خالی است. نائومی عدم وجود آمده نمی تواند در یک زمان بهتر به عنوان شرکت نیاز بیشتر ستاره های بزرگ برای پر کردن فضاهای در نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید