WWE News: مت معما را متهم سهام عکس به ادعاهای ضد او شده است ‘تعقیب’ او برای سال

آب نبات Cartwright, مستقل, کشتی گیر که متهم WWE superstar مت معما ماه گذشته از تجاوز جنسی به تازگی در زمان به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن یک تصویر است که ظاهرا می رود در برابر این کشتی گیر را ضد اتهامات که او تا به حال شده است به وسیله او برای مدتی.

در یک پست توییتر به اشتراک گذاشته شده در شنبه شب کارترایت توانم ادعا کرد که او تا به حال شده است دریافت “پیام های نفرت” و “تهدید” در دو هفته پس از او جلو آمد با او اتهامات علیه معما. او سپس توضیح داد که چرا او نوشته شده, عکس, که برجسته او نشسته در صندلی مسافر از Friday Night SmackDown کشتی گیر خودرو به عنوان دو نفر از آنها را به اشتراک گذاشته یک بوسه. تصویر به نظر می رسد به خود گرفته اند و از Cartwright دوربین رول با تاریخ مارس 19, 2019, نشان می دهد که این عکس ممکن است گرفته شده است.

“اگر من شده است ‘وسیله برای سال’ پس چرا این از 2019؟” “این نیز گرفته شد پس من رفتم به دیدن او در یک nxt حلقه و او مرا بلیط به نشان می دهد…”

به عنوان ذکر شده توسط WrestlingNews.شرکت, Cartwright یکی از بسیاری از زنانی که متهم به برخی از کشتی گیران و مروج سوء رفتار جنسی از طریق #SpeakingOut جنبش در رسانه های اجتماعی. در ماه ژوئن او دقیق حادثه که صورت گرفت در ماه مه سال 2018 که در آن معما گفته از او خواست به “هاپ در خود را d*ck” سپس او را برداشت با گلو و تهدید او هنگامی که او خودداری کرد.

Matt Riddle (L) wrestles AJ Styles (R) on the June 19, 2020, episode of Friday Night SmackDown.
  WWE

در بیانیه ای که پس از حذف شده از حساب توییتر خود معما وکیل دانیل رز نوشت: در تاریخ 19 ژوئن که Cartwright تجاوز جنسی اتهامات هستند “کاملا نادرست است.” او در ادامه پیشنهاد کرد که این تلاش در بخشی خود را بیشتر به “آزار و اذیت و تحقیر” مشتری خود و همسرش.

“ما آگاه بوده است برای دو سال گذشته از این مجری وسیله معما خانواده” خواندن بقیه پست به نقل WrestlingNews.co.

“در سال 2019 شرکت ما تا به حال پیش نویس اقامه دعوا علیه این مجری به دنبال یک دستور برای cyberstalking در مدار دادگاه اورنج کانتی فلوریدا.”

در ضمن WWE با صدور بیانیه ای در مدت کوتاهی پس از Cartwright اتهامات عمومی شد و تأکید کرد که هر کسی بازداشت خشونت خانگی و کودک آزاری و یا تجاوز جنسی خواهد شد و بلافاصله به حالت تعلیق و یا منتشر شده اگر آنها بعد از محکوم کردن چنین اقداماتی. این شرکت ذکر نکرده معما — و یا هر گونه دیگر WWE superstar — با نام در این بیانیه اما آن را پس گرفته شده علیه برخی از ستاره های بزرگ که به تازگی متهم به سوء رفتار جنسی رابطه منتشر 205 زنده star جک گالاگر و NXT انگلستان کشتی گیران Ligero و تراویس بانک ها در اواخر ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>