WWE News: Liv مورگان ارسال عکس به Instagram استدلال با سوپراستار

در حالی که ستاره های بزرگ WWE به طور معمول با استفاده از رسانه های اجتماعی برای ارتباط برقرار کردن با طرفداران و هر یک از دیگر در یک مطلب درست به زندگی تنظیمات اغلب آنها همچنین با استفاده از این رسانه ها برای سوق دادن دشمنی و سعی کنید به فروش گوشت گاو بین ستاره های بزرگ در سوال به عنوان واقعی است. که برای Liv مورگان و یاقوت Riott بیش از آخر هفته به عنوان دوشنبه شب Raw superstars رو به یک استدلال بیش از یک عکس به Instagram.

به عنوان مستند توسط Sportskeeda, Morgan مشترک یک عکس از خودش از یک WWE live event بر روی صفحه به همراه یک عنوان که عنوان خوانده شده, “با تشکر از شما برای زندگی من است. برای همیشه سپاسگزار است.”

این منجر به Riott پاسخ گفتن او را که او را “خوش آمدید” احتمالا اشاره به این واقعیت است که مورگان اصلی فهرست شروع حرفه ای به دلیل Riott تیم ملی جناح.

مورگان نبود ناراحت Riott نظرات با این حال و حتی در پاسخ به او کینه جویی با این ادعا که او به خاطر حسادت او را به خوبی انجام می دهند در حال حاضر.

“شما واقعا نفرت به من نگاه کنید پر رونق, متعجب? اما من به شما کردم…من مطمئن شوید که به شخصا با تشکر از شما در اتاق غم و اندوه.”

مورگان شده است و در پایان دریافت از فشار در ماه های اخیر پس از بازگشت به WWE تلویزیون و اعلام عشق خود را برای لانا در “آشفتگی روسیه را” مثلث عشق داستان با Rusev و Bobby Lashley.

Riott نیز به تازگی به دوشنبه شب Raw و شوکه WWE Universe با حمله به سابق خود را دوست و تگ تیم شریک است.

پس از آن این جفت ارز شده اند در تقابل با یکدیگر به عنوان آنها هر دو مجموعه را به رقابت در آخر هفته آینده حذف مجلسی pay-per-view. هر دو ستاره را به شرکت در زنان تکرار عنوانی مسابقه برای یک شات در بکی لینچ خام زنان قهرمانی در مسابقات.

در حالی که نه سوپراستار است که انتظار می رود برای برنده شدن در این مسابقه با توجه به گنجاندن Shayna Baszler خود داستان فعلی پیشرفت باید در داخل جراحی اتاق. سارا لوگان — که عضو سوم از Riott تیم ملی — نیز در این بازی و آن را جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه او عوامل به معادله.

این Riott تیم ملی خود را به نمایش اصلی فهرستی از بازگشت در سال 2017 به عنوان اعضای SmackDown با نام تجاری. آنها نقل مکان کرد بیش از دوشنبه شب Raw سال بعد تنها به منحل شده در سال 2019 به دلیل شرکت در پیش نویس است. Riott شد و پس از آن مجروح در حالی که مورگان و لوگان تلاش برای پیدا کردن شتاب به عنوان, تک ستاره.

مورگان به نظر می رسد تنظیم جدیدی به babyface, نقش, چند, و Riott می تواند برای دراز مدت دشمن با توجه به تاریخ خود با هر یک از دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>