WWE News: Kayla Braxton سهام بیکینی Selfie فراهم می کند به روز رسانی وضعیت زیر دوم COVID-19 تشخیص

Kayla Braxton به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19 برای بار دوم اما WWE مجری نیست که اجازه او را پایین. اوایل امروز میزبان از ضربت در زمان به Instagram به اشتراک گذاشته شده و یک عکاسی از خود از تکان دادن گل و بلبل بیکینی بسیار به لذت از پیروان و طرفداران.

در عکس Braxton دیده می شود ایستاده در مقابل یک آینه با پوشیدن لباس سبز و آبی و سفید لباس شنای زنانه دوتکه با برگ الگوهای. او همچنین با پوشیدن یک قطعه طلا از طلا و جواهر در دست راست که آویزان معمولی در کنار او. WWE التحصیل ندارد به نظر می رسد نشان دادن هر گونه نشانه ای از سلامت فقیر در عکس یا.

در همراه, عنوان, Braxton نشان داد که او را به استراحت در خانه و نوشیدن آب در استخر. در حالی که او با تجربه یک زمان استرس زا به تازگی Braxton به او اطمینان داد که پیروان او احساس “خوشحال است.”

Braxton نمی ارائه به روز رسانی در زمان وضعیت سلامت اما اگر او آخرین ارسال هر گونه نشانه او به نظر می رسد مجموعه ای برای بازیابی سریع. او در حال حاضر شکست coronavirus یک بار قبل از او به نظر می رسد مجموعه ای برای انجام این کار دوباره به اگر او نیست در حال حاضر.

این Instagram ارسال کرده است که دریافت بیش از 33000 به این نوشته الهام گرفته از Braxton پیروان برای به اشتراک گذاشتن برخی از احساسات مثبت برای 28 ساله گیج.

“شما در حال حذفی” شاداب یکی از بسیاری از طرفداران عاشقانه.

این نظر تکرار توسط دیگر کاربران رسانه های اجتماعی یکی از آنها اعلام کرد و خود “عشق” برای Friday Night SmackDown در هوا شخصیت.

یکی از دیگر تحسین تلاش شانس خود را با درخواست اگر آنها می تواند او را برای پیوستن به یک “کاپری خورشید” که هنوز به بی درنگ پاسخ از WWE مجری.

در حالی که نظرات همه مثبت Braxton تجربه کرده است و برخی از واکنش منفی در رسانه های اجتماعی شده است. به عنوان مستند در کنار صحنه ورزش اخباراو حذف بسیاری از حساب های او پس از دریافت سوء استفاده آنلاین در توییتر.

Braxton نیست اولین زن WWE شخصیت به متحمل شدن خشم برخی از کاربران رسانه های اجتماعی در ماه های اخیر اما او نیز اجازه نمی دیوهای تعدیل روح او.

آن باقی مانده است دیده می شود که Braxton باز خواهد گشت تا جمعه شب اسمک دان, اما او ادامه داد: به نظر می رسد بر روی دست انداز پس از اینکه تشخیص داده COVID-19 برای بار دوم. بیماری را تحت تاثیر قرار نشده کار او رای یا, که طرفداران و صاحب نظران را به عنوان یک علامت مثبت است.

به بیرون رینگ اخبار گزارش برجسته Braxton را از دست داده و بیماری را نیز تحت تاثیر قرار WWE را در پس پرده مقامات بیش از حد است که باید موضع خود را در جا خوب با این شرکت در حال حرکت رو به جلو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>