WWE News: John Cena مطابقت بازگشت و جهانی عنوان بازی تایید شده برای رسلمنیا 36′

با بزرگترین رویداد کشتی از سال تنها یک ماه دور WWE دارای مقدار زیادی از کار را به انجام به پر کردن کارت برای رسلمنیا 36. تا شب گذشته جمعه شب اسمک دان, تنها دو بازی تا به حال تایید شده است و کسانی که با توجه به برندگان رویال رامبل. در حال حاضر دو بیشتر اضافه شده است با نام تجاری جدید و عنوان جلسه و بازگشت بازی افسانه ای جان سینا.

Brock Lesnar در حال حاضر دارای یک حریف به درو مک اینتایر برنده مردانه رویال رامبل و تصمیم به رفتن پس از قهرمانی WWE. شارلوت استعداد برنده زنان مسابقه که منجر به انتخاب او رئا ریپلی برای یک مسابقه بیش از NXT زنان قهرمانی.

دیگر مسابقات شده اند شایعه شده برای رسلمنیا 36اما نتایج از پنجشنبه سوپر مرحله نهایی مسابقات در عربستان سعودی منجر به بسیاری از تغییرات. بری “شیطان” وایات دیگر WWE, جهانی, قهرمان, که بدان معنی است که او شایعه تقلا در برابر رومن رینز دیگر روی میز است.

در اسمک دان, سینا بازگشت به WWE به شما اجازه می دانم که طرفداران او نمی خواهد مورد نیاز برای پرداخت به ازای هر مشاهده و که این شرکت می تواند حرکت کند بدون او. این زمانی بود که شیطان آمد روی صحنه و motioned به رسلمنیا 36 ثبت نام برای ظریف اما نه چندان ظریف به چالش بکشد.

اسمک دان رفت هوا با شیطان خنده دیوانه وار پس از Cena راننده سرشونو تکون دادن به چالش را بپذیرید. آن را تنها بازی تایید شده برای این رویداد بزرگ در تمپا به عنوان جهانی عنوان خواهد بود تا برای grabs.

Goldberg and Roman Reigns will fight over the WWE Universal Title.
  WWE

گلدبرگ موفق به کسب عنوان از وایات در مرحله نهایی مسابقات سوپر و تصمیم به باز کردن این هفته اسمک دان به دنبال یک رقیب جدید. تماس خود را پاسخ داده شد توسط هیچ یک دیگر از رومن رینز که راه می رفت پایین به حلقه و به سادگی اجازه دهید قهرمان می دانم که او از آینده است.

وب سایت رسمی WWE تایید کرده است که مطابقت و از آن شده است به این فهرست اضافه شده. در اینجا این است که رسمی و به طور کامل به روز شده کارت برای رسلمنیا 36:

  • WWE Championship: Brock Lesnar (c) در مقابل درو مک اینتایر
  • WWE جهانی قهرمانی: گلدبرگ (c) vs. Roman Reigns
  • NXT زنان قهرمانی: Rhea ریپلی (c) در مقابل شارلوت استعداد
  • John Cena vs. Bray “شیطان” وایات

با تنها چهار بازی تایید شده برای این رویداد وجود خواهد داشت بسیاری از بیشتر اضافه شده توسط WWE قبل از همه گفته و انجام می شود. انتظار می رود که به عنوان بسیاری از 10 بیشتر مسابقات می تواند تایید برای کارت قبل از آن طول می کشد محل در اوایل ماه آوریل اما مارس استفاده می شود برای ساخت بقیه کارت. گلدبرگ سلطنت سینا و وایات در حال حاضر همه بخشی از این سال را “نشان می دهد را نشان می دهد” اما هنوز هم وجود دارد خیلی بیشتر به آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>