WWE News: جان سینا متهم به سرقت داستان ایده های سابق سوپراستار

جان سینا یکی از موفق ترین ستاره های بزرگ در تاریخ WWE و او را بیشتر در کنترل خود در جهت خلاق تر از بسیاری از نوازندگان انجام دهد. اما به گفته یکی از سابق ستاره سینا به سرقت رفته ایده های افراد دیگر و سرانجام آنها را به عنوان خود را.

به عنوان به نقل از جمهوری جهانیسابق سوپراستار Tyler Reks گفت: Lewis نیکولز که او و کورت هاوکینز باز کرد تا در مورد یک ایده آنها در مقابل سینا. Reks و هاوکینز شد تگ تیم همکاران و آنها می خواستند به انجام یک داستان که در آن آنها اخراج شدم و سعی کردم به دزدکی حرکت کردن را به عرصه هر هفته.

سینا شد بنا به گزارش حمایتی از ایده های خود را در اولین و گفت: به رکورد وله بر روی یک دی وی دی که او پس از عبور بر روی وینس مک ماهون از طرف آنها. تگ تیم همکاران خود را در زمان مشاوره و سینا منتقل دی وی دی بر روی رئیس. اما زمانی که آنها گوش به تماشای نمایش بعدی آنها متوجه شده است که R-Truth and The Miz — که از اختلافات با سینا در زمان برجسته شد در یک بخش بود که تقریبا یکسان به ایده های خود را.

با توجه به Reks تگ تیم مواجه سینا در مورد خود داستان در حال استفاده توسط Miz و R-Truth. این قهرمان سابق جهان گزارش را انکار نمی کند با استفاده از ایده های خود را به نفع خود یا.

“ما تا به حال یک اصطلاح است که ما با استفاده از ‘بودن Burchilled’ به دلیل Paul Burchill خواهد زمین مسائل در همه زمان ها و خلاق را آن و استفاده از آن را برای شخص دیگری. در یک نقطه ما فقط خواسته سینا ‘هستند ما بودن Burchilled? و گفت:” آره شما انجام داد.’ پرهیاهو و به ما می گوید که او به سرقت برده مسائل ما و از آن استفاده می شود و ما در سمت چپ در پایین.”

Reks در ادامه می گویند که او در ابتدا در مورد عصبانی سینا اقدامات, اما او نمی هاربر هر کینه نسبت به WWE legend این روز است. با توجه به Reks, سینا است “بالا پسر به یک دلیل” و سوپراستار سابق می داند که چرا او این کار را کرد. Reks در حال حاضر نمایش آن به عنوان یک تجربه یادگیری در حال حاضر که او تا به درک بهتری از کشتی کسب و کار.

رکس عضو WWE فهرستی بین سال های 2008 و 2012 ترک این شرکت پس از آزادی او درخواست داده شود. سابق سوپراستار به رقابت پرداختند در مستقل پس, اما او را بیشتر به بازنشسته از کسب و کار و در حال حاضر با این نسخهها کار در بازاریابی است.

هاوکینز در ضمن منتشر شد در مدت کوتاهی پس از Reks’ خروج تنها به بازگشت به این شرکت در سال 2016. با این حال او منتشر شد دوباره ماه گذشته به عنوان بخشی از WWE جرم کاهش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>