قبل از جف جارت یکی از تعجب نوشته در عنوانی مهمترین رویداد سال گذشته در رویال رامبل pay-per-view تعداد کمی از طرفداران انتظار داشتند برای دیدن سابق بین قاره ای قهرمان پشت در WWE حلقه با توجه به acrimonious خرید اینترنتی با صاحب وینس مک ماهون در اواخر 1990s. که مختصر بازگشت نیز شاهد جارت وارد مختصری دشمنی با الیاس و با بیش از یک سال گذشت از “Double J” کمک قرار دادن گیتار-بازی سوپراستار بیش از او تا به حال چیزی جز چیزهای خوبی برای گفتن در مورد این مرد جوان در مصاحبه اخیر خود با بریتانیا انتشار.

صحبت به مترو انگلستان در یک مصاحبه منتشر شده در دوشنبه, جارت متمرکز در ستایش خود را برای الیاس گفتن خروجی که 32 ساله جمعه شب اسمک دان ستاره یک “حرکت صعودی بزرگ.” او همچنین اشاره کرد که قبل از الیاس برخورد با آسیب برای بخش قابل توجهی از 2019 او “در یک رول” و در راه خود را به چیزهای بزرگتر به عنوان یکی از WWE را بیشتر امیدوار کننده کشتی گیران.

‘او چیزی است که شما نمی توانید از آموزش است که شما می توانید مربی نیست که شما نمی توانید ساخت. او یک مجموعه منحصر به فرد از مهارت های. او اورا مورد او یک جاذبه در مورد او که بسیار منحصر به فرد است.”

توضیح در بالا نظرات جارت اضافه شده که الیاس است “بسیار سرگرم کننده” شخصیت با توجه به چگونه او را قادر به حداکثر رساندن مهارت های خود را به عنوان یک خواننده و گیتاریست و ترانه سرا از طریق هوا حیله همچنین در حالی که ایستاده به عنوان یک استعداد در حلقه کارگر.

اگر چه Elias بیشتر استفاده شده است در اواسط کارت نقش در اسمک دان و هنوز برای برنده شدن یک عنوان در WWE به غیر از چند حاکم به عنوان 24/7 قهرمان WrestlingNews.شرکت نوشت که این مرد یک بار مراجعه به در NXT به عنوان “Drifter” است که در نظر گرفته شده برای عمده مسابقه در رسلمنیا 36 برابر جان سینا که در خدمت به عنوان یک پیگیری به خود را در حلقه بخش در سال گذشته رسلمنیا. فوق شایعه است که گزارش شده توسط دیو ملتزر در روز دوشنبه نسخه ای از کشتی ناظر رادیومی آید در مدت کوتاهی پس از گزارش ها نشان می دهد که سینا ممکن است در خط به صورت گلدبرگ یا بری وایات در این سال نسخه از “نشان می دهد را نشان می دهد.”

همانطور که برای جارت که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک پشت صحنه تهیه کننده برای WWE او فعال بوده است در روزهای اخیر صحبت با نشریات مختلف و بحث در مورد موضوعات مختلف. همانطور که قبلا ثبت شده توسط Inquisitrاین 2018 WWE Hall of Fame مشمول صحبت کرد در هفته گذشته در مورد اختلاف مالی با مک ماهون که بلافاصله قبل از خروج خود را از این شرکت. در این مصاحبه او توضیح داد: به TalkSport که $300,000 او گفته خواستار به منظور گریبان یک مسابقه نهایی قبل از ترک برای مسابقات قهرمانی جهان کشتی (WCW) بود و در واقع پرداخت پول است که او بدهکار در ماه های قبلی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im