WWE News: مجروح سابق قهرمان می دهد به روز رسانی در بازگشت احتمالی

روز نو یکی از موفق ترین اصطبل در WWE history, اما آنها نشده اند در قدرت کامل برای مدتی. خاویر وودز دچار آشیل پاره شده و تحت عمل جراحی قرار گرفتند بازگشت در ماه اکتبر. طرفداران شده اند امید برای مدتی که او می تواند دوباره با E و کوفی کینگستون قبل از بیش از حد طولانی است. سابق تگ تیم قهرمان به روز شده است هر کس در مورد وضعیت خود را و آن را واقعا نمی, بهترین اخبار.

جنگل رفت و با یک قرار مچ پا آسیب در طول یک مسابقه در برابر احیای سال گذشته است. پس از ارزیابی بیشتر آن را بسیار بدتر از ابتدا پیش بینی شده و او تا به حال عمل جراحی است که به طور معمول طول می کشد شش تا نه ماه برای بازیابی.

دیدن این که چگونه از آن شده است و هشت ماه پس از عمل جراحی خود را, طرفداران شده است تعجب زمانی که جنگل باز خواهد گشت. در چهار قسمت از این ضربتاو قادر به به روز رسانی در مورد وضعیت خود را, متاسفانه, آن را بسیار بیش از آنچه در حال حاضر شناخته شده است.

“من متاسفانه اصلا به روز رسانی در زمانی که من قصد دارم برای پشت در حلقه, اقدام, اما من احساس خیلی خوب است. من در حال حرکت در اطراف. من انجام گوساله را افزایش می دهد و چه نه. همه چیز در حال آمدن. من نمی توانم اجازه دهید غاز از کیسه در عین حال شما می دانید ؟ من نمی دانم اگر این یک گفت: اما در حال حاضر است.”

جنگل رفت و به او گفت که احساس “خیلی خوب” است در حلقه بازگشت در نظر.

Kofi Kingston, flanked by Xavier Woods (L) and Big E (R) cuts a promo while wearing the WWE Championship on SmackDown Live.
  WWE

پس از بیرون رفتن با او جراحت شدید کینگستون و E برنده SmackDown قهرمانی تگ تیم در دو مناسبت های مختلف. چند هفته پس از جنگل رفت و جدید بعد شکست خورده احیای به تصرف خود در عناوین.

در یک قسمت از Friday Night SmackDown در اواسط ماه مارس آنها موفق به کسب عناوین دوباره در یک راه منحصر به فرد. Big E شکست Jey Uso و The Miz در سه راه رقص که به دست آورده جدید روز برچسب عنوان با وجود تنها یک عضو از هر تیم درگیر است.

زن در طول تاریخ, جدید, روز تا به حال هشت اجرا می شود با تگ تیم عناوین از Raw و SmackDown. معمولا آن است که ترکیبی از جنگل و برنده عنوان به عنوان کینگستون شده است بیشتر از تک رقیب.

خاویر وودز در کنار بیش از نیمی از یک سال و نه آهسته روز جدید است. نسخه فعلی ممکن است در کوتاه مدت دست, اما موفقیت خود را ادامه داده و به یک نقطه کانونی برای آبی نام تجاری. هنگامی که جنگل بازگشت آنها تنها تا پایان گرفتن قوی تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>