WWE News: Hall Of Famer دارای امید بالا برای E آینده تک آهنگ های اجرا

به نقل Sportskeeda, میک فولی را به رسانه های اجتماعی پس از آخرین شب جمعه شب اسمک دان به ستایش بزرگ E. با توجه به Hall of Famer این سوپراستار است آنچه در آن طول می کشد به یکی از “بزرگ” WWE superstars و او امیدوار است آینده خود را تک اجرا خواهد او را ببیند تکامل به عنوان یک بازیگر.

فولی اشاره کرد که چگونه وجود دارد که نیاز به تغییر در WWE در حال حاضر با توجه به کاهش در رتبه بندی. به منظور رفع این مشکل فولی معتقد است که این زمان را “جسورانه” اظهارات هل دادن نوازندگان که توانایی بلکه نه به حال فرصت برای درخشش.

فولی همچنین می خواهد بزرگ E به فاش کردن یک مطلب جدی لبه به شخصیت او. در حالی که او از طرفداران خود کمدی جنبه های جدید روز Hall of Famer فکر می کند انفرادی اجرا است یک فرصت مناسب برای نشان دادن آنچه که او واقعا ساخته شده است.

“این مرد که مشغول به کار کون کردن و من باور دارم که او می تواند نشان می دهد سمت های مختلف از خود کمی بیشتر جدیت کمی بیشتر خشم زمانی که وضعیت خواستار آن است که او را در تاریخ به عنوان یکی از ستاره های بزرگ WWE و من امیدوارم که این اتفاق می افتد. این همه در مورد پله پای خود را روی پدال گاز و به اعتقاد من او می تواند آن را انجام دهد.”

کوفی کینگستون — که بزرگ E تگ تیم شریک تایید کرد که او برای رفتن به مجروح برای چند هفته در آخرین قسمت از آبی با نام تجاری هفتگی نشان می دهد. سپس او را تشویق بزرگ, E را بیشتر از اجرا خود را به عنوان یک تک کشتی گیر.

Big E hugs a fan
  WWE

در این روز اعضا با هم بوده است اما این علائم اولین بار که در آن دو نفر از سه نفر مجروح شده اند در همان زمان. خاویر وودز نیز غایب حسن نیت ارائه میدهد از آسیب بلند مدت و وجود دارد هیچ گفتن که او خواهید بود.

کینگستون در ضمن برد موفقیت به عنوان یک ستاره در حالی که باقی مانده یک عضو از این گروه است. او برنده مسابقات قهرمانی جهان در مسابقات 35 برگزار شد و این عنوان برای ماه می باشد. Big E پیش بینی این مجموعه تا به خود خود را مجرد حرفه ای.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده بزرگ E به تازگی گفت که او هرگز نمی خواهد در این گروه به تقسیم کردن به عنوان او فکر نمی کند هر عضو را دریافت قابل توجهی فشار پس از آن. او می خواهم برای آنها گاهی به انجام همه چیز خود را دارند در حالی که باقی مانده stablemates.

وینس مک ماهون به گزارش تمرکز بر آتش ستاره های بیشتر و E می تواند یکی از چندین غیر منتظره فردی هل می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر