WWE News: Hall Of Famer تایید به بازگشت هفته آینده در ‘دوشنبه شب Raw’

این یک شوک به همه طرفداران WWE زمانی که لبه ساخته شده باور نکردنی خود را به بازگشت به شرکت در رویال رامبل در ماه ژانویه است. تا کنون از خود باز گشت او تنها دیده شده است یک بار به دلیل یک حمله خشونت آمیز توسط رندی اورتن که قرار است قهرمان سابق جهان از کمیسیون برای هفته ها. در حال حاضر WWE Hall of Famer بازگشت تایید شده است برای هفته آینده و شما می توانید مطمئن باشید که او در آینده نه به عنوان یک مرد شاد.

در شب بعد از رویال رامبل, Edge, به نظر می رسد در دوشنبه شب Raw به طرفداران او چقدر از آنها قدردانی و چقدر خوب آن را به عقب. اورتن خود سابق تگ تیم شریک آمد و او را با باطل یک مرد Conchairto که مورد نیاز لبه به stretchered خارج از ساختمان.

از آن زمان اورتن همچنان ادامه دارد و خود را از سلطه و خشونت, خط, در اصل توسط, هل دادن مت هاردی (داستان-عاقلانه) از WWE با حملات. هفته گذشته اورتن در زمان همه چیز را به یک سطح کاملا متفاوت هنگامی که او مواجه لبه همسر بث فینیکس در حلقه.

به عنوان دو رفت و برگشت به جلو و عقب بیش از لبه و چیزهایی که اورتن را برای او واضح بود که تنش ها در حال افزایش بود. زمان پایان این بخش آمده بود در اطراف ققنوس باقی مانده بود تخمگذاری سرد در حلقه به دلیل باور نکردنی RKO از اورتن.

که بیش از آنچه مورد نیاز بود به لبه پشت به تصویر است.

Edge is set to return on next week's "Raw."
  WWE

وب سایت رسمی WWE در حال حاضر تایید کرد که لبه رفتن به بازگشت خود را به جمعه شب خام در هفته آینده. در این گزارش گفته می شود که لبه غیبت شده است “آشکار” اما تمرکز شده است بیشتر بر روی بهبود خود و بهتر از Conchairto رسیدگی به او را هفته پیش.

ققنوس ظاهر خام در هفته گذشته به طرفداران یک به روز رسانی خود را بازیابی و اجازه دهید جهان می دانم که او از آنها قدردانی است. اورتن او را قطع کرد و تصمیم گرفت به ققنوس آخرین قربانی یک حمله که فقط پله بیش از حد, بیش از خط که نباید عبور کرد.

لبه است که در حال حاضر آماده برای بازگشت پس از بازگشت به WWE کمتر از دو ماه پیش در چه تنها می تواند به عنوان یک معجزه است.

در حالی که هیچ چیز هنوز تایید شده است انتظار می رود که رندی اورتن در مقابل لبه خواهد بود یک مسابقه به کارت اضافه برای رسلمنیا 36. دو WWE superstars را برپا جنگ در گذشته و نیز بسیار موفق تگ تیم once upon a time, اما همه چیز در حال حاضر تبدیل به بیش از حد شخصی. طرفداران در حال انتظار برای لبه به بازگشت در حلقه دوباره اما آنها باید چشم خود را متمرکز بر دوشنبه شب Raw هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>