WWE News: قهرمان سابق جهان است که در کنار تایید تالار افتخارات مشمول برای سال 2020

John Bradshaw Layfield — بهتر شناخته شده به عنوان طرفداران JBL — آخرین تایید عضو WWE Hall of Fame کلاس از سال 2020 است. اخبار اعلام شد سه شنبه شب برنامه WWE پشت صحنهیک هفته پس از شایعات برای اولین بار منتشر شده که او را به پیوستن به امثال Batista, نظم نوین جهانی و بلا دوقلوها در این سال دسته ای از inductees.

به عنوان recapped توسط WrestlingNews.شرکت, Linda خود ساخته WWE debut در سال 1995 تحت نام حلقه جاستین “هاوک” بنوا و پشت هنگامی که این شرکت هنوز شناخته شده به عنوان فدراسیون جهانی کشتی (WWF). با نام او به زودی وارد شدن کوتاه به بنوا او پس از صرف نزدیک به یک دهه در WWF/WWE اواسط کارت کار به عنوان یکی از نیمی از جدید Blackjacks در کنار Barry Windham و teaming تا با همکار Hall of Famer رون سیمونز (با نام مستعار Faarooq) در همراهی دستیارش Protection Agency (APA).

در حالی که او فن های مورد علاقه خود را در طول زمان در APA, آن را تنها در سال 2004 زمانی که Layfield شد یک ردیف بالا ستاره گرفتن در JBL حیله و ارائه خود را به عنوان یک شر تاجر با الهام Larry Hagman را J. R. سارکوم شخصیت در دالاس. به عنوان به طور جداگانه ذکر شده توسط madmazelدر 53 ساله بازنشسته کشتی گیر برگزار WWE Championship — تنها عنوان قهرمانی جهان در بیش از یک دهه با ارتقاء — برگزار شد و آن را برای 280 روز است. در طول زمان خود را در بالای SmackDown کارت را در دست داشتند به یاد ماندنی دشمنی در برابر آندرتیکر و اواخر Eddie Guerrero است.

گذشته از WWE قهرمانی Layfield همچنین به برگزاری سه WWE Tag Team مسابقات با Faarooq به عنوان یکی از نیمی از APA و همچنین به عنوان های مختلف اواسط کارت عناوین — بین قاره ای و ایالات متحده و در حال حاضر از بین رفته مسابقات قهرمانی اروپا. او همچنین تزئین عضو WWE کوتاه-زندگی, هاردکور, بخش, جایی که او برنده هاردکور قهرمانی 18 بار. خارج از حلقه Layfield گزارش آمد تا با ایده برای ارتقاء ادای احترام به سربازان نشان می دهد که به طور معمول برگزار می شود یک بار در سال به افتخار اعضای نیروهای مسلح ایالات متحده.

با وجود اینکه بخش مهمی از WWE Universe برای چندین دهه Layfield مواجه می شوند سهم خود را از مجادلات در طول زمان خود را با این شرکت است. مهمترین آنها او متهم شده است که با استعدادهای متعدد از قلدری و به طور گسترده ای مورد سرزنش زمان NXT play-by-play مرد مائورو Caleb خروج از SmackDown اعلام تیم در سال 2017. اما WhatCulture اشاره کرد که بسیاری از هوا سهم به WWE — هر دو به عنوان یک کشتی گیر و به عنوان یک شرور رنگ مفسر — با این وجود آن را “آسان است برای دیدن” چرا او را رسما بود با ورود به سالن از شهرت در طول مسابقات 36 تعطیلات آخر هفته در ماه آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>