چند عنوان پیشکسوت کشتی گیر Austin Aries, که به طور خلاصه به رقابت برای WWE به عنوان بخشی از آن cruiserweight بخش این هفته اعلام کرد که او خواهد بود غیرفعال کردن حساب توییتر خود را با توجه به آنچه که او به عنوان سلامت روان و نگرانی است.

به نقل Sportskeeda, برج حمل در زمان به توییتر در روز سه شنبه بعد از ظهر که در یک سری از نوشته های او توضیح داد به دنبال او چرا او را ترک پلت فرم رسانه های اجتماعی. او شروع به بحث در مورد انگیزه خود برای تبدیل شدن به یک کشتی گیر حرفه ای و گفت که او وارد کسب و کار به دلیل عشق خود را از کشتی به عنوان مایل به ساخت خود با نام تجاری و یا کسب شهرت و ثروت به عنوان یک هنرمند مشهور. او سپس تاکید کرد که در این مرحله او نمی خواهید به خطر سلامت روان خود را در معرض خود را بیشتر به “منفی” از توییتر.

“به عنوان کسی که تلاش می کند با سلامت روان تمام زندگی من من باید آگاه باشید که همه چیز را در خدمت به من و یا حتی بدتر, کمک به افسردگی. متاسفانه @توییتر تبدیل شده که منفی بیش از حد. بنابراین من می تواند پله دور در حال حاضر. با تشکر برای به دنبال.”

هیچ جزئیات بیشتری ذکر شد به عنوان برج حمل اشاره نکرد که آیا وجود دارد هر گونه حوادث خاص که منجر به تصمیم خود برای ترک این پلت فرم میکروبلاگینگ.

Austin Aries makes his way to the ring during his time with WWE.
  WWE

داشتن خود را آغاز کشتی حرفه ای در آغاز قرن 41 ساله برج حمل شد و در حال حاضر در اواخر 30s زمانی که او قراردادی با WWE در سال 2016 پس موفق نانامی به بازی با شرکت های مانند TNA (در حال حاضر تاثیر کشتی) و حلقه افتخار. در حالی که او لذت می برد برخی از موفقیت در WWE به خصوص در ارتقاء cruiserweight بخش, برج حمل نیست بیش از حد طولانی گذشته تحت وینس مک ماهون را استخدام ترک این شرکت در ماه جولای 2017. این در آمد صرف ماه پس از او ناموفق به چالش کشیده نویل (در حال حاضر شناخته شده به عنوان PAC در همه نخبگان کشتی) برای Cruiserweight قهرمانی در رسلمنیا 33.

پس از به طور خلاصه از بازگشت به تاثیر برج حمل امضا شده با لیگ برتر کشتی در سال 2018 باقی می ماند و یک بخش کلیدی از مستقل ارتقاء فهرستی. او, با این حال توصیف خود را در اواخر سال گذشته به عنوان یک “عامل آزاد” نیز با قرار دادن AEW تكیه کودی رودز به عنوان یک مرد او می خواهم به چهره در حلقه.

قبل از برج حمل ” تصمیم به ترک پلت فرم grappler بدست کرده بود و به سهم خود از توییتر دشمنی, از جمله یکی در ماه نوامبر سال 2019 که در آن او و جانباز مدیر و کشتی شخصیت جیم Cornette رو به گرم جنگ از کلمات به عنوان recapped توسط PWMania. در طول این ارز برج حمل متهم Cornette بودن دلیل ROH را کاهش درک مستقل در صحنه Cornette شلیک با یادآوری برج حمل خود را درک شهرت به عنوان یک مشکل شخصیتی در پشت صحنه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de