WWE News: سوپراستار سابق متهم به آزار جنسی و تهدید او پسر

با توجه به اخبار 4 سن آنتونیوسابق WWE superstar Jose A. Rodriguez Chucuan نام Alberto Del Rio دستگیر شد در سن آنتونیو تگزاس در روز شنبه به اتهام تجاوز جنسی. این حادثه این است که ادعا کرده اند در مارس 3.

ناشناس قربانی محققان گفت که سابق WWE superstar حمله او در بیش از یک مناسبت. در رابطه با آخرین حادثه قربانی مدعی است که Chucuan سیلی چندین بار او را پس از متهم او را از فاسق به او.

او همچنین ادعا می کند که او از او خواست به قرار دادن بر روی لباس و رقص برای او. هنگامی که او خودداری کرد و او Chucuan تهدید به پسرش و “رها کردن او را در وسط جاده جایی.”

پلیس اعلام کرده اند که دل ریو گفته می شود محدود به دست زن با بوکس تسمه و دهان او را با جوراب در حالی که او مورد آزار قرار گرفته او را برای چند ساعت با اشیاء مختلف. در این گزارش همچنین آمده است که او پانچ و قرار دادن دست خود را در اطراف گلو او.

زن گفت: کارآگاهان که او را به یاد داشته باشید تمام جزئیات اما او مطرح عکس که نشان می دهد او صدمات. محققان همچنین اعلام کرد که این زن قابل مشاهده صدمات ناشی از Chucuan مشت زدن او در طول انجامید ،

Chucuan باند راه اندازی شد در $50,000 که او پس از پرداخت می شود. او از زندان آزاد شد حدود 3:30 صبح روز یکشنبه و تحقیقات همچنان ادامه دارد. نه Chucuan یا نمایندگان وی را منتشر کرده اند در بیانیه ای در این موضوع در زمان نوشتن این مقاله است.

در حالی که این حادثه نشانه زمان است که سابق WWE سوپراستار شده است, متهم به تجاوز جنسی به او که سابقه گفته رفتار پرخاشگرانه نسبت به زنان است. به عنوان مستند توسط Bleacher Report, Chucuan درگیر شد در بحث با دوست دختر سابق پیج در سال 2017 در فرودگاه بین المللی اورلاندو. در صوتی به دست آمده از اختلاف پیج شنیده می شود گفت: “فقط ماندن از زندگی من” و “من ترک f*** به تنهایی.”

پیج متعاقبا منتشر شده بیانیه ای این ادعا که Chucuan هرگز او را لمس کرد اما آن را نمی او در حال حاضر در اکثر چاپلوس نور یا. به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده وینس مک ماهون نیز در لیست سیاه سابق سوپراستار. اعتقاد به این است که WWE رئیس نمیخواهد Chucuan در شرکت های زیر همه از او بد تبلیغ در سال های اخیر است.

Chucuan چپ WWE در سال 2014 و همچنان ادامه دارد به گریبان تحت نام آلبرتو ال Patrón در تبلیغات مانند تاثیر کشتی, Lucha Underground و حلقه افتخار. او همچنین بازگشت به MMA پس از تبدیل شدن به رئیس جمهور از Combate آمریکا در سال 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>