WWE News: قهرمانان سابق فاش کردن آنچه در نهایت آنها را متقاعد به درخواست خود منتشر

احیای یکی از محبوب ترین تگ تیم در همه WWE اما برای یک مدت طولانی, اما آنها تا به حال یک برنامه وجود دارد برای مدت زمان طولانی. در حال حاضر شناخته شده به عنوان شورش سابق تگ تیم قهرمان در حال صحبت کردن در مورد چگونه آنها برنامه ریزی درخواست آزادی خود را به آن را دریافت. ستاره های بزرگ که قبلا به عنوان شناخته شده داش وایلدر و اسکات داوسون نیز گفت که تگ تیم را بدست آورد در WWE شایسته خیلی بیشتر احترام بگذارند.

در اواسط ماه آوریل WWE در نهایت منتشر شد نقد ویلر (وایلدر) و داخ هارود (داوسون) به عنوان بخشی از coronavirus کاهش بودجه. خود را منتشر آمد نزدیک به 15 ماه پس از آنها متوجه شدم که آن را برای آنها را به بخشی از راه با شرکت و حرکت بر روی چیز دیگری است.

در آخرین قسمت از بحث است جریکوبه عنوان رونویسی توسط Wrestling Inc., ویلر گفت: آنها در ابتدا خواسته خود را برای انتشار در اواسط ژانویه 2019. آنها با قرار دادن یک برنامه در محل به صبر کنید تا بعد از کریسمس و برخی از خوب حقوق قبل از منحصر به فرد خود را درخواست.

“ما تا به حال گفت: پس از این حلقه بیایید صبر کنید تا زمانی که ما در بالا نوسان پس از آن به نظر نمی آید مانند ما ناراحت هستید چرا که ما در حال از دست دادن. بیایید صبر کنید تا زمانی که ما در بالا نوسان و سپس بپرسید. که راه مردم را می دانید آن را نه فقط در مورد ما. آن را در مورد تگ تیم را بدست آورد به عنوان یک کل است.”

احیای برگزار NXT قهرمانی دو بار خام Tag Team Titles دو بار SmackDown عنوان یک بار در طول WWE اجرا شود. هنوز عناوین معنی نیست که چقدر به آنها پس از ارتقاء به نظر نمی رسد به مراقبت در مورد آنها یا.

The Revival make their way to the ring
  WWE

ویلر می گوید که WWE به سادگی نمی احترام تگ تیم را بدست آورد و آشکار بود در رسلمنیا 34. که کارت براون Strowman و 10 سال بچه های قدیمی برنده خام قهرمانی تگ تیم را از نوار در یک مسابقه با هم پرتاب در آخرین لحظه.

شورش می گوید که آنها هیچ چیز در برابر Strowman اما خود را ساخت او را به از بین بردن تمام تگ تیم را بدست آورد. همه چیز در زمان و حتی بدتر به نوبه خود زمانی که هیچ برچسب چای برجسته شد در SummerSlam سال 2019 تا کشتی کج زنان Tag Team Titles اضافه شد در آخرین لحظه.

هارود می گوید که او معتقد است که WWE فکر کردم که شوخی در اطراف هنگامی که آنها برای اولین بار درخواست خود را منتشر. حتی اگر توسعه گفت: آنها منتشر شد تایید احیای دریافت نکردند آنها را برای بیش از یک سال است.

احیای برنده شد و مسابقات در زمان, اما آزادی آنها درخواست آمد با توجه به ناخشنودی و بی احترامی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>