WWE News: قهرمان سابق نشان می دهد که آیا او را به بازگشت به شرکت

در مصاحبه اخیر سابق WWE Intercontinental Champion وید برت در مورد احتمال بازگشت به این شرکت با وجود این گفته acrimonious شرایط پشت خود 2016 انتشار.

صحبت کردن به کتاب های کمیک فیلم در مصاحبه ای که منتشر شده در پنج شنبه, بارت (با نام مستعار استو بنت در زندگی واقعی) مورد بحث و بررسی موضوعات مختلف عمدتا محور در فیلم آینده خود من انتقام: انتقام. انگلیسی کشتی گیر-تبدیل-بازیگر هم به شدت خود را در حلقه حرفه ای از جمله زمان او صرف در WWE و چگونه او قادر به زندگی می کنند تا وعده او به عنوان رهبر این خیلی بد پیوند پایدار.

صحبت کردن در مورد خروج او از WWE بارت اعتراف کرد که او “بسیار خشمگین” با برخی افراد از جمله “زن و شوهر” در مدیریت, زمانی که او در سمت چپ این شرکت است. وی افزود: از آن زمان تا شفا بسیاری از ضرب المثلی زخم به عنوان او دیگر همان احساسات منفی نسبت به ارتقاء چهار سال پس از او منتشر شد.

به عنوان بارت گفت که او نمی باید هر گونه خاص وفاداری با WWE او اعتراف کرد که او را سرگرم هر بالقوه ارائه به بازگشت به شرکت در همان راه او می خواهم گوش دادن به تبلیغات رقیب که ممکن است علاقه مند در خدمات خود را.

“آن را به سادگی یک تصمیم گیری کسب و کار: آیا ارزش آن را انجام دهد من می خواهم پیشنهاد کنم مانند زمین, آیا به اعتقاد من چه من که تن به تن است که در واقع رفتن به اتفاق می افتد ؟ که یکی از بزرگ دیگری. من رویکرد هر چیزی که راه من همان من از هر شرکت دیگر را با شما صادق باشد.”

Wade Barrett punches Sin Cara during their match on a 2015 episode of SmackDown.
  WWE

در پرتو این واقعیت Nexus به تازگی جشن سالگرد 10 از مواد منفجره خود را دوشنبه شب Raw اولین بارت گفت که وجود دارد برخی از “اشتباهات” ساخته شده که آن را به رزرو جناح در نتیجه محدود کردن خود را وارونه به عنوان یک گروه از کشتی گیران جوان و مستقیما از فصل اول NXT‘s بازی نشان می دهد تجسم. با وجود این مسائل او تاکید کرد که او “بسیار خوش شانس” به دریافت فرصت های او از WWE به عنوان این کمک کرد که او را انتقال موفقیت آمیز به دنیای بازیگری است.

اگرچه بارت گفت: در جای دیگر در مصاحبه ای که او احتمالا بیش از حد قدیمی برای بازگشت به زمان کشتی حرفه ای در 39 سال, او تاکید کرد که WWE است که به دور از “تنها بازی در شهر” این روز است. او به طور خلاصه لمس در AEW معاون اجرایی رئیس جمهور کودی رودز’ آخرین پیش بینی که او هنوز هم می تواند تبدیل به یک قهرمان جهان در این اواخر کار خود را اما نمی آشکار تایید اینکه آیا او می خواهم به طور خاص علاقه مند می شود در روی لئامت دادن با WWE بالا آمریکای شمالی رقیب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>