WWE News: Eric Bischoff نشان می دهد که به تازگی منتشر شده Superstars به احتمال زیاد برای پیوستن به AEW

در آخرین قسمت از 83 هفته پادکست, کشتی صنعت جانباز Eric Bischoff صدا در WWE اخیر تصمیم به انتشار ده ها تن از کشتی گیران و سایر کارکنان در حالی که همچنین ارائه پیش بینی های او در مورد این که به تازگی منتشر شده superstars به احتمال زیاد برای پیوستن به تمام نخبگان کشتی در این روز و هفته را دنبال کنید.

به نقل توسط کشتی, Inc., Bischoff گفت که زمانی که او شنیده ام از موج عظیم منتشر شده او احساس بد برای هر کسی که متاثر از کارکنان خود را به کشتی کج علاقه مندان به این شرکت معتقد است که نیاز به ایجاد یک “بسیار دشوار” تصمیم و اجازه دهید بسیاری از مردم رفتن. او همچنین پیش بینی کرد که این امر می تواند سخت برای این افراد برای پیدا کردن کار در حال حاضر با توجه به کروناویروس همه گیر است که مختل کسب و کار در سراسر جهان از جمله گسترده تر کشتی حرفه ای صنعت.

اگر چه او اذعان کرد که AEW تنها می تواند نشانه بسیاری از کشتی گیران با توجه به بودجه خود را ملاحظات در میان مداوم بهداشت بحران Bischoff تاکید کرد در پادکست خود را که 1 ساله توسعه تنها ارزشمند شرکت به تازگی منتشر شده WWE استعداد برای پیوستن به. سابق کشتی کج WCW و TNA/تاثیر کشتی اجرایی نیز ذکر چند مردم او معتقد است احتمال بیشتری نسبت به دیگران برای ثبت نام با AEW به طور خاص نامگذاری Rusev و Erick Rowan به دلیل نسبتا قابل توجهی تلویزیونی قرار گرفتن در معرض آنها را قبل از آنها منتشر شده توسط WWE.

“به طور پیش فرض اگر من شرط بندی اگر من در لاس وگاس من احتمالا قرار دادن بیشتر از من پول بچه ها که ما دیده ایم بسیاری از در WWE در شش ماه یا یک سال” Bischoff اضافه شده است. “من می خواهم کمتر تمایل برخی از مردم ما دیده نشده زیادی بودند که اجازه رفتن.”

در حالی که Bischoff اشاره نکرد هر نام دیگر گذشته از Rusev و روآن او این باورند که بسیاری از کشتی گیران منتشر شده توسط WWE در اوایل این ماه باید به اولین شخصیت های جدید به منظور “جلوگیری از دادخواهی در آینده است.”

نسبت به پایان WWE اجرا Rusev درگیر شد در یک تفرقه داستان که در آن او و خود را در زندگی واقعی, همسرم, سكسي, تقسیم شد تا بر روی دوربین با لانا طلاق او و آزادسازی او را برای Bobby Lashley. این زاویه, اما, به پایان رسید با کمی هیاهو به عنوان Rusev حذف شده از تلویزیون در مدت کوتاهی پس از این سال رویال رامبل pay-per-view با شایعات نشان می دهد که او و WWE شد stalemated در شرایط یک قرارداد جدید.

روآن در ضمن بنا به گزارش ها در خط برای یک مجرد فشار بر حرکت خود را به دوشنبه شب Raw در اواخر سال گذشته. با این حال سابق وایات خانواده و چماق زدن از برادران عضو موفق به ایجاد بسیاری از تاثیر در ماه قبل از آزادی او. Cageside صندلی اشاره کرد که این ممکن است به دلیل “underwhelming” وحی است که مخلوق در قفس او با او انجام شده بود و فقط یک “غول جعلی عنکبوت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>