WWE News: لبه به یاد می آورد حادثه های خطرناک است که از قضا منجر به باز گشت

با وجود چگونه او را کشتی یک مسابقه در بیش از هشت سال و چگونه او بازگشت در رویال رامبل در مقایسه با پیشرفته سن 46 لبه به WWE باز گشت به نظر می رسد به یک موفقیت بوده اند تا کنون. و با روز باقی مانده قبل از تاریخ و زمان آخرین مرد ایستاده در برابر رندی اورتن پخش به عنوان بخشی از مسابقات 36 کارت “Rated-R سوپراستار” به یاد می آورد که چگونه یک “gnarly” تصادف کرده بود به طرز عجیبی مجموعه چرخ در حال حرکت برای بازگشت به حلقه.

در مصاحبه اخیر خود با ESPN, Edge, نگاه به عقب در کوه دوچرخه تصادف که زمانی صورت گرفت که او پیوست Sheamus برای یک قسمت از جمعه شب اسمک دان ستاره یوتیوب نشان می دهد Celtic Warrior تمرینات. در این قسمت 11 با قهرمان سابق جهان شد انجام یک شیرین کاری بر روی دوچرخه خود را به عنوان بخشی از آنچه که او به نام “احمق رقابتی چیز” با WWE همکار و آمار زمین سخت است.

“این خیلی gnarly رفتن. من احتمالا 20, 25, mph, فرود بر روی این سنگ نورد تا به پا” لبه به یاد می آورد که به نقل از ESPN. اما من خوب است. من همه قطع کردن اما گردن من خوب بود. زن و شوهر که با انجام همه این صحنه های مبارزه در طول سال در مجموعه — برخی از مسائل فیزیکی به خصوص با “وایکینگ” — و من فکر کردم من احساس واقعا خوب است.'”

پس از دوچرخه سقوط, Edge, بازدید, خود, خانواده, دکتر, که پس از مراجعه او را به یک متخصص ستون فقرات در اشویل که در آن او در حال حاضر ساکن. او اشاره کرد که یک بار او را دیدم متخصص او توصیه شده بود که “نگه داشتن انجام آنچه شما انجام می دهند” که باعث شد این سوال که آیا او می تواند گریبان دوباره. پس از آن قرار ملاقات با یک جفت از بیرمنگام آلاباما, پزشکان مشخص شد که یک کشتی گشت “در واقع می تواند اتفاق می افتد.”

به عنوان بیشتر به یاد می آورد, گام بعدی برای لبه بود به لرزش کردن حلقه روست که انباشته شده بود پس از بازنشسته شد در شب بعد از رسلمنیا 27 در سال 2011. اما از آنجا که او می خواستم به نگه داشتن همه چیز آرام و جلوگیری از دیده شدن در WWE عملکرد مرکز در فلوریدا سالن Famer تا به حال این شرکت ارسال او خود را شخصی حلقه که در آن او می تواند خود را آماده برای بازگشت او. لبه نیز حتما برای تشکر از همسر, همکار, WWE Hall of Fame مشمول بث فینیکس و همچنین اسکات داوسون و داش وایلدر (با نام مستعار احیای) برای کمک به او را برای خود باز گشت.

“من با نگه داشتن آنها. من خسته و من درد و من فکر کردم خوب این است که رفتن به اتفاق می افتد و این اتفاق می افتد در یک سطح است که من می خواستم.'”

همانطور که از نوشتن این لبه را مطابقت با اورتن در حال حاضر ضبط جلوتر از مسابقات 36خواهد شد که پخش در WWE Network در مارس 4 و 5. این علامت او اولین تک آهنگ بازی از ژانویه باز گشت و به عنوان Bleacher Report قبلا اشاره شد که ممکن است شامل برخی از نقاط است که معمولا ممکن است با یک زندگی جمعیت در آن حضور داشتند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>