WWE News: ارل Hebner در مورد اینکه آیا او فکر می کند ‘مونترال Screwjob شد یک کار

ارل Hebner داوری بحث برانگیز Survivor Series 1997 مسابقه بین شاون مایکلز و برت هارت. لقب “مونترال Screwjob” در صنعت بازی به پایان رسید با Michales قفل هارت در یک تیرانداز ماهر و وینس مک ماهون ظاهر می شود در کنار صحنه ورزش, سفارش Hebner زنگ, هزینه هارت به از دست دادن بازی بدون هیچ گونه دانش قبلی رزرو تصمیم گیری است. Hebner به تازگی افتتاح شد تا در مورد تجربه و این که آیا او فکر آن را یک داستان یا نه.

به نقل توسط کشتی, Incسابق WWE داور به نظر می رسد در VOC ملت‘s در اتاق پادکست و نشان داد که او فکر می کند بازی بود یک کار بین مایکل هارت و مک ماهون. در آن زمان اما به اعتقاد او این حادثه مشروع بود و آن مشکل او.

در حالی که Hebner معتقد است که یک زاویه او رفت و به او گفت که تاسف خواستار بل به پله. او همچنین نشان داد که طرفداران کشتی می توانند یاد بگیرند همه چیز در مورد خود را کامل افکار خود را در هر زمانی که او در نهایت خروجی یک پروژه او در حال حاضر در حال کار بر روی.

“پس از آن همه panned 20 برخی از عجیب و غریب سال بعد من فکر” چرا می خواهم آن را انجام دهم ؟ چرا من فقط می گویند،’ شما می دانید منظورم چیست ؟ وجود دارد مقدار زیادی پشت این داستان و من کار بر روی یک کتاب در حال حاضر من قصد دارم برای قرار دادن آن همه در آن وجود دارد. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من در احترام به استعداد و برت و همه چیز شما می دانید چه کنم؟”

در حالی که Hebner به وضوح احساس می کند برخی از گناه به دلیل دخالت او همچنین گفت که او کار خود را. اگر او نبود تماس و پایان دادن به بازی مک ماهون و یا یکی دیگر از WWE رسمی را داشته باشد. جانباز داور ناراحت است که او را مترادف با بحث مطابقت با این حال رفت و در برابر سیاست های او همیشه در تلاش برای انجام کار درست با استعداد.

اگر بازی بود کار این مسلما یکی از بزرگترین در تاریخ کسب و کار. پس از این جلسه بود که هارت تف بر روی مک ماهون از حلقه و سپس پانچ او در پشت صحنه بعد از آن. وجود دارد مقدار زیادی از حساب دست اول به این گزارش و هارت مایکل و مک ماهون شده آوازی در مورد آن در طول سال است.

این حادثه ناشی از هارت تصمیم به پیوستن به مسابقات قهرمانی جهان در حالی که او در WWE Champion. در حالی که “هیتمن” همواره ادعا کرد که او می خواهم که خوشبختانه کاهش یافته است به عنوان قبل از او در سمت چپ مک ماهون نمی خواهم آن را به خطر است. این بود که در طول دوشنبه شب جنگ و اگر هارت در زمان قهرمانی WWE به این شرکت بزرگترین رقبای آن شده اند که فاجعه برای شهرت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>