WWE News: شرکت ظاهرا حذف همه اشاره منتشر شد کشتی گیر از وب سایت خود را

با #SpeakingOut جنبش هنوز در حال شتاب گرفتن به عنوان زنان بیشتر و بیشتر به جلو آمده با اتهام سوء رفتار جنسی در برابر مرد گیران یکی از این مجری تحت پوشش این اتهامات سابق WWE superstar جک گالاگر — بنا به گزارش رسیده پاک شده به طور کامل از وب سایت این شرکت.

همانطور که اشاره شد توسط WrestlingNews.شرکت در شب شنبه بود وجود دارد هیچ اشاره ای در هر نقطه بر WWE.com از گالاگر آخرین ضبط مسابقه را دیدم که او را در مقابل جیک اطلس در رویداد اصلی 205 زندگی می کنند. خروجی نیز مشاهده شده است که انگلیسی ها کشتی گیر بود و نه در فهرست فارغ التحصیلان بخش از Superstars صفحه به عنوان تقریبا هر سابق WWE استعداد خواهد بود. تلاش برای جستجو گالاگر نام در وب سایت این شرکت نیز به همراه داشت هیچ نتیجه ای بیشتر ساخت آن را به نظر می رسد که او تا به شده است به طور کامل پاک از سایت.

مشخص نیست چرا WWE عمل کرده تا به سرعت با حذف گالاگر از وب سایت خود را, اما دو استعدادهای دیگر که نیز متهم به سوء رفتار جنسی در روزهای اخیر — مت معما و شلوار مخمل کبریتی رویا — هنوز هم باقی می ماند در این شرکت فعال roster. معما در واقع ساخته شده رسمی خود Friday Night SmackDown اولین بار در قسمت این هفته اگر چه نشان می دهد ضبط شد چند روز قبل از اتهامات علیه او ساخته شده است.

به روز رسانی جدید در گالاگر آمد یک روز پس از WWE تایید کرد در انتشار اخبار است که 30 سال منتشر شد از قرارداد خود را. مدت کوتاهی قبل از او اجازه رفتن توسط شرکت کشتی گیر متهم شده بود در توییتر توسط یک زن که ادعا کرد که او به عمد او مست و ساخته شده است پیشرفت های جنسی نسبت به او در حالی که آنها هر دو در یک مهمانی در سال 2014. متهم همچنین ادعا شده که گالاگر سپس به دنبال او به یک سرویس بهداشتی و پاره پاره کردن دامن او پوشیده بود به عنوان او تلاش برای مقاومت در برابر خود را پیشرفت.

علاوه بر این یکی دیگر از طرفداران زن در زمان به توییتر در روز جمعه retweeting اصلی دزدى پست و این ادعا که گالاگر “raped یکی از [او] بهترین دوستان است.”

اگر گالاگر در واقع پاک شده از WWE کتاب های تاریخ او را اولین سوپراستار در چندین سال برای دریافت چنین درمان با توجه به تناقضاتی که در خارج از حلقه. در سال 2015 هالک هوگان بود بلافاصله از کار اخراج شده توسط این شرکت از حذف آن سالن از شهرت و پاک از وب سایت خود را پس از او گرفتار ساخت نواخته حساس نظرات علیه آمریکایی های آفریقایی تبار. او بعدها به چند موضوع عذر خواهی برای اظهارات خود بود اما تنها در سال 2018 زمانی که او دوباره به WWE و آن سالن از شهرت.

همانطور که از نوشتن این گالاگر هنوز برای اظهار نظر در مورد اتهامات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>