WWE News: مسیحی مورد بحث امکان از کشتی دوباره

سابق WWE superstar مسیحی به تازگی نشستم با Sportskeeda برای ترویج خود فیلم جدید Cagefighter. در طول مکالمه او نیز باز کرد تا در مورد یک پتانسیل در حلقه بازگشت داده شده است که خود سابق تگ تیم شریک لبه شوکه طرفداران کشتی از رقابت در این سال رویال رامبل و رسلمنیا pay-per-views.

اما طرفداران به امید دیدن “Captain Charisma” بازگشت به مربع دایره خواهد بود نا امید پاسخ خود را به عنوان او به یک مبارز “هیچ” وقتی پرسید که آیا او علاقه مند به داشتن بیشتر منطبق است.

سابق ستاره بود مجبور به بازنشسته در سال 2014 به علت ضربه مغزی مسائل اما لبه باز گشت باعث شده است تا برخی از طرفداران به حدس و گمان است که شریک زندگی خود را نیز ممکن است تبدیل به پزشکی پاک کردن خط.

این قهرمان سابق جهان در ادامه می گویند که او نمی خواهد به کسی بگویم که اگر او تا به حال قصد بازگشت به مربع دایره. در حال حاضر اگر چه مسیحی به نظر نمی رسد به هر گونه علاقه در برگشت به حلقه.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده مسیحی مورد بحث و بررسی این موضوع با جزئیات بیشتر پس از لبه بازگشت. در حالی که لبه همیشه می خواستم به بازنشسته در شرایط خود مسیحی است که محتوای همه چیز را با او انجام شده در WWE.

“این یکی از کسانی که همه چیز درست است ؟ آن را کاملا متفاوت از آسیب. من خیلی از مطالب را با تمام آنچه که من انجام شده در WWE. من تقریبا انجام همه چیز من همیشه می خواستم به جز رویداد اصلی رسلمنیاو اجازه دهید صادقانه بگویم که چگونه بسیاری از مردم در واقع یک شانس برای انجام این کار؟”

اما مسیحی است که هنوز هم وابسته به WWE. او به طور منظم به نظر می رسد در تلویزیون به عنوان یک روزنامه نگار در pay-per-views و او به تازگی در کمک به روباه WWE پشت صحنه نشان می دهد. “کاپیتان جاذبه” ممکن است کشتی دیگر اما بینش خود را بر روی این محصول همیشه برای سرگرم مشاهده.

ورزشی صنعت سرگرمی غیر قابل پیش بینی است هر چند, بنابراین شاید مسیحی را ببینید اگر او می تواند از نظر پزشکی پاک کردن خط. اگر لبه باز گشت نشان داده هر چیزی آن است که آن را ممکن است برای برخی از ستاره های بزرگ برای بهبود یافتن از به ظاهر حرفه ای-پایان صدمات در طول زمان است.

در طول مصاحبه مسیحی مورد بحث سابق تگ تیم شریک آسیب این ادعا که او در رسلمنیا مسابقه یکی از بهترین ها در تاریخ این pay-per-view. حتی اگر وجود ندارد هر طرفداران در حضور, دیدن لبه بازگشت پس از اینکه مجبور به بازنشسته نه سال پیش هنوز برای یاد لحظه ای که هرگز فراموش نخواهد شد.

مسیحی همچنین نشان داد که لبه به او گفت در مورد برنامه ریزی شده باز گشت به عنوان به زودی به عنوان او پزشکی ترخیص کالا از یک متخصص که در زمان او با تعجب در آن زمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>