WWE News: قهرمان می گوید: داشتن بدون زندگی می کنند جمعیت ایجاد کرده است ‘جای خالی’ در نشان می دهد

کیت لی به تازگی نشستم با Gamespot به بحث در مورد موضوعات مختلف که یکی از آنها دیدگاه های خود را در WWE را نشان می دهد در حال حاضر رفتن به جلو بدون هیچ گونه طرفداران در حضور. با توجه به NXT آمریکای شمالی قهرمان شرایطی که جمعیت تا به حال یک اثر منفی بر روی محصول و او در می یابد انجام بیشتر به چالش کشیدن تحت شرایطی.

لی معتقد است که جمعیت یک جزء ضروری از کشتی نشان می دهد که آنها نه تنها به آوردن یک فضای به رویدادهای اما آنها نیز کمک به ایجاد انگیزه در حلقه استعداد در طول مسابقات خود را.

“[T]در اینجا یک بیت از یک درجه اعتبار ساقط وقتی که می آید به داشتن جمعیت اولیه که سطح آدرنالین. بنابراین داشتن آنها وجود دارد طول می کشد دور یک کمی از برق است. این باعث می شود آن را کمی دشوار است و کمی متفاوت تجربه کنید. بنابراین وجود دارد که کمبود آدرنالین. چیزهایی که اغلب صدمه دیده و حتی بیشتر از حد معمول چون من اصلا چنین یک آرایه وسیعی از مردم نوع از نشاط من است. من سعی کردم به توضیح به طرفداران چقدر معنی آنها را به من, اما من نمی دانم اگر آن را در سراسر.”

لی همچنان ادامه دارد به درگیر در NXT نشان می دهد از عملکرد مرکز, داشتن دفاع از عنوان خود در برابر Damian کشیش در آخرین قسمت. WWE به نظر می رسد قاطعانه در مورد تولید هفتگی برنامه نویسی همه گیر و اخیرا تلقی شده است ضروری کسب و کار توسط دولت است.

در زمان نوشتن این مقاله آن ناشناخته که نشان می دهد که به حالت عادی بازگشت. اما به عنوان Inquisitr گزارش این هفته شرکت — همراه با همه نخبگان کشتی کج — می تواند اجازه می دهد برخی از هواداران برای حضور در حوادث در فلوریدا در اواخر این ماه.

دولت قصد دارد در میزبانی کوچک مجامع عمومی از طریق یک سری از مراحل است. قبل از WWE و یا هر شرکت دیگر را می توانید در طرفداران دوباره آزمایش باید با تصویب برخی از تست های مربوط به تجمعات کوچک از مردم است. علاوه بر این نتایج باید ثابت کند که هیچ شرکت کننده آزمون های مثبت برای COVID-19 بعد از آن.

در طول Gamespot مصاحبه لی اجتماعی همچنین در مورد فاصله. او گفت که او اخذ شده است از طریق مستند با تماشای انیمیشن و بازی های ویدئویی است که طنین انداز با او در یک سطح شخصی.

با توجه به ستاره های مورد علاقه خود و انیمیشن را نشان می دهد چین با خود باورها به عنوان بسیاری از آنها همه چیز در مورد شخصیت های که غلبه بر موانع و رشد به عنوان یک نتیجه. که طرز فکر خدمت کرده سوپراستار به خوبی خود را در سراسر کشتی حرفه ای است.

لی یکی از چندین ستاره های بزرگ WWE که فقط می خواهد ورزش سرگرمی برای بازگشت به حالت عادی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. با این حال باید منتظر ماند و ببینید اگر که اتفاق می افتد در هفته های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>