WWE News: Bret Hart ریپ هالک هوگان – “من فکر می کنم او ساختگی قطعه Sh*t’

شده اند وجود دارد بسیاری از زندگی واقعی دوستی و دشمنان ساخته شده در طول تاریخ WWE اما این ممکن است یکی از جالب ترین. هر دو برت هارت و هالک هوگان را به عنوان دو تن از بزرگترین استعداد در کشتی حرفه ای, تاریخچه, اما این لزوما به این معنا نیست آنها دوستانه است. به عنوان یک ماده در واقع هارت به تازگی صحبت ذهن خود را در مورد Hulkster و آن را مستقیما به نقطه و کاملا اهانت آمیز.

هارت یکی از آن افسانه ها آورده است که برتری با او به هر ارتقاء آورده است که او را بر روی خود را فهرست. او همچنین کسی بود که هرگز ترس به ذهن خود صحبت می کنند و احساسات خود را شناخته شده بود که به وضوح مشهود توسط “مونترال Screwjob” که در محل Survivor Series در سال 1997.

حرکت بر روی Hogan, هر چند, هاردکور, طرفداران کشتی می دانیم که دو نفر از قهرمانان نمی خواهم یکی دیگر. هارت از آن ساخته شده شناخته شده در سال گذشته است که او مسائل را با هوگان آغاز شده در رسلمنیا IX زمانی که او به سرقت برده و خود را کانون توجه و عنوان همه در همان شب.

از آن زمان این دو شده اند در تقابل و هارت هنوز هم مراقبت می کند و در همه برای “جاودانه است.” اوایل این هفته “هیتمن” پریدند آنلاین برای زنده پرسش و پاسخ با طرفداران خود و او به خلاصه ای از چگونه او احساس می کند مورد هوگان و آن را نمی پسند.

Hulk Hogan listens to the ovation from the crowd.
  WWE

جلسۀ پرسش و پاسخ صورت گرفت در دوشنبه شب و در آن به سادگی درگیر طرفداران درخواست هارت سوال در مورد آنچه آنها می خواستند. در یک نقطه هارت بود به سادگی به خواسته نظر خود را در هوگان پس از این همه سال و به عنوان رونویسی توسط E کشتی, اخبارسخت احساسات قطعا کمک نمیکند.

“آیا من مثل هالک هوگان? هیچ نمی دانم. من فکر می کنم او یک ساختگی قطعه sh*t!”

هنگامی که او به پایان رسید او در پاسخ هارت در سکوت نشسته وجود دارد برای بار دوم به عنوان اگر فقط منتظر سوال بعدی به خواسته می شود.

همه این بد خون می آید از آن حادثه در رسلمنیا نهم که در آن هوگان حاضر به قرار دادن هارت ، هارت از دست داد WWE قهرمانی به Yokozuna بود که بلافاصله با شکست هوگان که دستگیر عنوان بازگشت. هارت معتقد است که هوگان تحت فشار قرار دادن وینس مک ماهون به او اجازه برنده شدن در این عنوان دوباره به منظور امضای یک قرارداد جدید با WWF/WWE.

هوگان گفت: بنا به گزارش هارت که او می خواهم نفع بازگشت به او در آینده اما این هرگز به نفع آمد.

در سال گذشته برت هارت و هالک هوگان را گرد هم می آیند برای بزرگ “WWE 2K20” تجاری ساقه اما به یک دلیل خاص و یک چک. آن است که پرهیاهو و آشکار است که هارت نمی تواند ایستاده هوگان و هرگز برای مراقبت او را, اما آن را مانند دو همیشه باید برای دوباره با هم کار کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>