WWE News: بری وایات چالش های جان سینا برای بازی با جالب مقررات اگر ‘مسابقات’ منتقل می شود

در حال حاضر WWE هنوز هم به نظر می رسد مایل به ادامه مسابقات 36 عنوان برنامه ریزی شده با وجود چگونه چندین ورزشی لیگ شمال آمریکا یا به حالت تعلیق تعویق یا لغو فصل خود را به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اما آن را هنوز هم به دور از مطمئن شوید که آیا در این سال “نشان می دهد را نشان می دهد” را در واقع فشار رو به جلو در مارس 5 در Raymond James ورزشگاه در تمپا, فلوریدا. با که در ذهن بری وایات به تازگی به توییتر گرفت به چالش های غیر معمول به مسابقات حریف جان سینا نشان می دهد یک جایگزین مطابقت آنها می تواند شکل در صورتی که رویداد می شود به تعویق افتاد.

به گزارش کتاب طنزوایات توییتی در شب شنبه که اگر رسلمنیا 36 می شود “با تاخیر” نفس خود را تغییر دهید, “شیطان” را مانند به صورت سینا در “مبارزه با نوار Deathmatch.” او اضافه کرد که این مسابقه برگزار خواهد شد در نامشخص مزاحم رستوران نیز با توجه به سمت پایان است که او را “شوخی” با صدور این چالش است.

همانطور که از نوشتن این سینا هنوز برای پاسخ به وایات را صدای جیر جیر.

پس از درد و رنج خود را برای اولین بار از دست دادن به عنوان شیطان زمانی که او خود را کاهش جهانی قهرمانی به گلدبرگ در مرحله نهایی مسابقات سوپر ماه گذشته وایات شده و قرار داده شده در رقابت با سینا که اخیرا شامل هر دو مردان در نظر گرفتن بخشی در یک بخش به عنوان این هفته جمعه شب اسمک دان برگزار شد در مقابل خالی آرنا. این بخش دیدم سینا تزریق برخی از واقعیت به خود تبلیغی ارجاع جلسه خود را در برابر وایت شش سال پیش در WrestleMania XXX و نشان می دهد که خود را مغبون رقیب شد و بارها و بارها “به خاک سپرده شد” در سال بعد از آن به دلیل تنبلی خود را. وایات پس از آن پدید آمده برای مقابله با سینا امیدوار کننده یک “کشتار” هنگامی که آنها در صورت خاموش در رسلمنیا 36.

که مطابقت با این حال در حال حاضر در برزخ با توجه به تمام سوالات در مورد رسلمنیا 36‘s سرنوشت در میان مداوم تهدید مطرح شده توسط COVID-19 — بیماری مسری ناشی از کوروناویروس. به گزارش Inquisitr در شنبه, Hillsborough County, Florida, کمیسر Les میلر است که هنوز هم امیدوار است که WWE و رئیس آن وینس مک ماهون به زودی “را تماس” در این رویداد سرنوشت. او از سوی دیگر هشدار می دهند که او و دیگر مقامات ممکن است به “پلاگین” در نمایش هفته آینده اگر یک تصمیم ساخته نیست و coronavirus وضعیت همچنان جدی است.

روشن نیست چه WWE را جایگزین گزینه ها در این نقطه — آنها ممکن است یا نه ممکن است شامل تغییر زمان مسابقات 36 به بعد تاریخ و یا به سادگی لغو این رویداد در دسترس نباشد. اما وایات و سینا دشمنی همچنان ادامه دارد و مواج با وجود این همه عدم اطمینان و از آن می تواند جالب برای دیدن چه اتفاقی می افتد اگر پیشنهاد “مبارزه با نوار Deathmatch” یک واقعیت تبدیل می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>