WWE News: پشت صحنه توصیف به عنوان ‘تمام عیار Clusterf*ck’ به عنوان دوست پسر سبزه خوابگاه رزومه

روز شنبه, WWE از سر دوست پسر سبزه خوابگاه برای NXT و آن دیگر تلویزیون را نشان می دهد پس از یک coronavirus را بترساند اما همه چیز به خوبی پیش نمی رود. هرج و مرج می آید فقط یک روز پس از رشد و نمو سوپراستار تست مثبت برای COVID-19 معلق تولید تلویزیون. به عنوان دوست پسر سبزه خوابگاه را از سر گرفت هر چند عملیات در حال اجرا هموار و یک منبع گفت: در واقع در پشت صحنه, عملکرد مرکز “clusterf*ck.”

حساب توییتر برای WrestleVotes ارسال شده در یک تصویر “بدون نظر” روز چهارشنبه بعد از ظهر. آن است که یک تصویر از یک پیام با یک نفر درخواست اگر آن است که یک ظرف غذا در عملکرد مرکز در اورلاندو است. نفر دوم با پاسخ های متعدد صفت که چگونه ضعیف چیزهایی می رویم.

“چگونه می توانم قرار دادن این سادگی: یک, کامل, باور نکردنی, فقدان رهبری تمام عیار CLUSTERF*CK. آنها باید خجالت. مجموع دلقک نشان می دهد.”

کشتی گیر بود که به نام گذشته در عملکرد مرکز در اورلاندو در ژوئن 9. با توجه به Inquisitrجلوی متوقف شد به طوری که هر کس که می تواند دریافت و آزمایش های بیشتر برای COVID-19 و که منجر به دیگر افراد نشان دادن علائم و یا تست مثبت است.

چیز نمی تواند نشستن به خوبی با WWE استعداد به عنوان هیچ کس در مورد مثبت در مورد تا زمانی که آمار رسانه های اجتماعی.

Shinsuke Nakamura delivers a kick in the "Royal Rumble."
  WWE

طولانی نیست پس از کشف مثبت تست طرفداران واقعی بودند در حضور و غیاب برای دوشنبه شب Raw و با پوشیدن ماسک. وجود دارد گزارش های متعدد که چرا کسانی که در جمعیت نمی پوشیدن ماسک. بسیاری از آنها را با اطلاعات متناقض.

WWE با ارسال بیانیه ای به کشتی Inc. برای روشن کردن ماسک وضعیت از این هفته خام.

این شرکت اعلام کرد که طرفداران نمی شد و نیاز به پوشیدن ماسک صورت با توجه به تحت پزشکی نمایش پس از ورود در عملکرد مرکز. آنها همچنین نگهداری در مکان های مختلف از تولید خدمه و ستاره های بزرگ برای نگه داشتن اجتماعی فاصله اقدامات دست نخورده است.

“حضور داشت زیر 20% ظرفیت و اجتماعی فاصله دستورالعمل بودند به رعایت حداقل با شش پا, بین احزاب بنابراین ماسک های صورت نمی شد مورد نیاز است.”

وجود داشته است هیچ طرفداران حاضر در WWE حوادث پس از مارس 13 اما ارتقاء قرار داده جدید بهداشت اقدامات در محل. پلکسی گلاس سنگر قرار داده شد در موانع اطراف حلقه و NXT superstars در بین جمعیت بودند برای چند هفته گذشته به تست همه چیز را.

شده اند وجود دارد هیچ جزئیات بیشتر به آنچه که تا هرج و مرج در این بعد از ظهر را دوست پسر سبزه خوابگاه برای WWE, اما همه چیز در حال گزارش نه رفتن هموار. طرفداران را به تماشای NXT و جمعه شب اسمک دان به دنبال هر گونه عوارض جانبی قابل توجه از هرج و مرج در تلویزیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>