WWE News: یکی دیگر از سوپراستار تایید انتشار

WWE منتشر شد چند superstars ماه گذشته اما گزارش های مربوط به کسانی که شغل خود را از دست هنوز هم رویه. به عنوان مستند توسط WrestlingNews.co, the Wrestling Observer Newsletter‘s دیو ملتزر تایید کرد روز چهارشنبه که سابق NXT سوپراستار راشل Evers نیز اجازه رفتن به عنوان بخشی از شرکت را کاهش بودجه.

Evers — که به نظر می رسد کشتی تحت نام واقعی او راشل Ellering در حال حرکت رو به جلو را هم به توییتر اعلام کرد که او در حال حاضر در نظر گرفتن مستقل رزرو. سابق NXT استار منتشر شد و یک ویدیو با نشان دادن پیام خود را در NXT به دنبال کلیپ از روز گذشته در مدار مستقل.

Evers نبود یک نام خانگی سیاه-و-طلا, برند, پس از آن تعجب آور به یاد بگیرند که او منتشر شده است. سابق سوپراستار کشتی برخی از NXT نشان می دهد در طول سال 2016 و 2017 قبل از او به نظر می رسد در هر دو مع جوان کلاسیک مسابقات. عملکرد او در این مسابقات در نهایت به دست آورده Evers تمام وقت در مقابله 2019 اما پیشرفت او مختل شد حسن نیت ارائه میدهد از یک آسیب دیدگی ACL رخ داده است که در ماه ژوئیه سال گذشته است.

برخی از طرفداران به حال امید زیادی برای Evers در WWE. او دختر از پل Ellering یک کشتی گیر سابق و افسانه ای مدیر که نقش تعیین کننده ای در موفقیت این جاده رزمندگان و نویسندگان از درد است. Evers ” خانواده اصل و نسب و کشتی شجره نامه او را در پی پس از نام خارج از WWE. یکی دیگر از اجرا در مدار مستقل است راه ایده آل برای رشد مشخصات خود را به عنوان به خوبی از او به ندرت به ویژه در WWE تلویزیون.

Evers که آموزش دیده بود توسط Lance طوفان رقابت در چند قابل توجه تبلیغات قبل از او امضا شده با WWE. اکثر طرفداران کشتی شناسد از او tenures در درخشش و تاثیر, کشتی کج, اما او به موفقیت دست همه بر مدار مستقل. Evers نیز قرار گرفت در شماره 87 در Pro Wrestling Illustrated‘s لیست 100 زن کشتی گیران در جهان در سال 2019.

خارج از کشتی Evers انجام شده است powerlifter که برنده یک مدال برنز در جهانی 2014 وزنه برداری قهرمانی. در مصاحبه با میامی هرالدطوفان توصیف او به عنوان یک “رویا” دانشجو با توجه به تعهد خود برای همیشه بهبود بازی خود را.

“او گوش زمان آموزش و نقد خوب و درست کار کرده سخت تر از شما همیشه می تواند انتظار می رود. او به دست آورده احترام من بلافاصله. این زن موفق خواهد شد چرا که او دارای استعداد و فقط با این نسخهها کار بیش از حد سخت لعنتی برای همیشه شکست.”

آن باقی مانده است دیده می شود که در آن Evers به پایان خواهد رسید اما حتی یکی از ترین شناخته افسانه در کسب و کار معتقد است او می تواند قابل توجهی افزایش برای هر شرکت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>