WWE و AEW می تواند اجازه می دهد تا طرفداران برای حضور در فلوریدا, رویدادهای مدتی این ماه

پس از نزدیک به دو ماه بدون داشتن هر گونه طرفداران در حضور هر دو WWE و همه نخبگان کشتی ممکن است قادر به تغییر است که در این ماه. به عنوان فرماندار فلوریدا ران DeSantis است که اجازه می دهد برخی از کسب و کارهای کوچک برای باز کردن با محدودیت های او روشن ساخته است که همه چیز اتفاق می افتد در مراحل و شیوه ای امن. اگر همه همچنان پایین راه راست ستاره های بزرگ و کشتی گیران می تواند مخاطبان در چند هفته آینده.

دوباره باز فلوریدا وظیفه نیروی سازمان یافته توسط DeSantis شده مندرج در سه فاز برنامه را به همه چیز به حالت عادی بازگشت در دولت است. این طرح همراه با الزامات که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای تمام متحده در هفته گذشته در میان coronavirus بیماری همه گیر.

با توجه به Wrestling Inc., هر مرحله متفاوت است مقررات برای آن کسب و کار می تواند از سرگیری عملیات و در آن ظرفیت.

فاز 1 متحده است که مردم هنوز هم نمی تواند جمع آوری در گروه های بزرگتر از 10 در محل. دستورالعمل ها و مقررات خواندن در چنین راهی است که می تواند اجازه می دهد برای طرفداران برای بازگشت به عرصه که در آن کشتی حرفه ای, حوادث در حال وقوع است.

DeSantis متحده که بزرگ هر رویداد ورزشی باید همچنان به استفاده از سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل. در علاوه بر این به اجتماعی فاصله اشغال برای این رویداد باید محدود به بیش از 25 درصد از ساختمان ظرفیت.

فاز 2 اجازه می دهد برای یک ظرفیت بالاتر به عنوان فاز 3 قبل از بازگشت به طور منظم حضور و غیاب.

Edge and Randy Orton fight at "WrestleMania 36."
  WWE

همه WWE حوادث صورت گرفته در عملکرد مرکز در اورلاندو فلوریدا برای ماه گذشته-and-a-half. که شامل مسابقات 36که صورت گرفت بیش از دو شب با طرفداران در حضور. WWE به اندازه کافی فیلم بدون نیاز به بازگشت به فیلم تا زمانی که ممکن است 11.

AEW می توانید برگزاری رویدادهای روزانه محل در جکسون ویل فلوریدا و آن را می توانید نگه دارید 5,500 طرفداران هنگامی که مجاز است. این شرکت شده است فیلمبرداری بدون هر گونه طرفداران در حضور و غیاب و همچنین, و آنها به اندازه کافی فیلم به هوا نشان می دهد از طریق وسط است.

فلوریدا هنوز داده نشده است بسیاری از جزئیات مربوط به فاز 2 و فاز 3 به عنوان آنها نیاز به یک “نتیجه موفق” فاز 1 ، پس از گرفتن از طریق که فاز اول بدون داشتن یک افزایش در تعداد از coronavirus موارد دولت خواهد بود قادر به حرکت به جلو.

نه WWE و نه AEW باید در نظر اگر آنها اجازه خواهد داد که طرفداران برای حضور در حوادث در فاز اول و یا دو و یا فلوریدا بازگشایی طرح است. برخی از ستاره های بزرگ هنوز انتخاب نشده برای حضور در دوست پسر سبزه خوابگاه حتی با حداقل کارکنان در حضور آنها به عنوان آن را احساس نمی امن است هنوز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>