ووهان ساکنان اختلاف رسمی تلفات

پکن: به گفته مقامات چینی تا به حال از 3200 که مردم از Covid-19 و 81,000 آلوده شده اند در ووهان.

اما ساکنان ووهان در حال شک و تردید در مورد این شکل از مرگ و میر. ژانگ ساکن در ووهان گفت Radio Free Asia (RFA) “این نمی تواند حق چون زباله سوز (کوره) کار کرده اند دور ساعت پس چگونه می تواند تا چند نفر کشته شده اند؟”

یکی دیگر از ساکنین با نام خانوادگی مائو گفت: “شاید این مقامات به تدریج در حال انتشار آمار و ارقام واقعی عمدا یا ناخواسته به طوری که مردم را به تدریج به قبول این واقعیت است.”

با توجه به RFA یک منبع نزدیک به مقامات در هوبئی استان گفت که بسیاری از ساکنان مرده بود در خانه های خود بدون اینکه رسما تشخیص داده شد.

مردم محلی می گویند هر روز 500 تزئینی, مرحوم, مردم در حال توزیع به غم زده خانواده. آنها استدلال می کنند که پس از سه ماه گذشته حدود 42,000 مردم ممکن است در اثر Covid-19.

آنها ادعا کرد که تخمین زده می شود شکل (غیر رسمی) است و نه اغراق آمیز به عنوان در یک ماه 28,000 cremations صورت گرفت.

پیشتر یک رسانه های محلی در Hankou (پایتخت هوبئی) تا به حال گزارش شده است که دو محموله از 5000 تزئینی دریافت شده فقط در دو روز.

مقامات چینی را آرام دو ماه مستند در هوبئی استان که دارای جمعیت 50 میلیون نفر است.

کسانی که حامل ‘سبز-سلامت-گواهی” به معنی افرادی که آزمایش منفی برای این ویروس شده اند و با صدور سبز گواهی مجاز به سفر به خارج از هوبئی استان از نیمه شب 25 مارس. متاسفانه مرکز آزمایش در دسترس است در بیمارستان بزرگ در ووهان. به مردم گفته شده که سعی کنید در بیمارستان های دیگر در روستاهای اطراف.

اما محدودیت در رفت و آمد به داخل و خارج از شهر مگا ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار گفته که باید ظهور در اواسط ماه دسامبر در محل باقی می ماند تا آوریل 8.

ایالات متحده آمریکا و ایتالیا پیشی گرفتن چین (با توجه به آمار و ارقام رسمی) در coronavirus موارد است. امروز وضعیت ارقام نشان می دهد که:


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>