Mobile World Congress (MWC)

بازدید کنندگان در عمل در مقابل یک 5G تبلیغات در طول کنگره جهانی موبایل (MWC) سال 2019 در 27 ژوئن 2019 در شانگهای چین است. گائو Yuwen/بصری چین گروه از طریق گتی ایماژ

شیوع و گسترش سریع از یک کروناویروس جدید به تازگی به نام Covid-19 از ووهان چین بوده و اخلال در زندگی عادی نه تنها در چین و کشورهای همسایه آن بلکه از راه دور نقاط جهان در طول چند هفته گذشته به عنوان ترس از ویروس کشنده ميگيرد.

همانطور که از پنج شنبه در کنگره جهانی موبایل (MWC) بزرگترین تلفن همراه نشان تجاری برنامه ریزی شده برای شروع در تاریخ 24 فوریه در بارسلونا, اسپانیا تبدیل شده است آخرین رویداد بین المللی لغو شد با توجه به شیوع کروناویروس.

همچنین نگاه کنید به: فراموش Coronavirus—شما احتمال بیشتری برای گرفتن این بیماری

این رویداد سازمان GSMA در بیانیه ای گفت: اواخر روز چهارشنبه “با توجه به به محیط امن و سالم در بارسلونا و کشور میزبان امروز GSMA را لغو کرده است, MWC بارسلونا 2020 به دلیل جهانی نگرانی در مورد شیوع کروناویروس سفر نگرانی و شرایط دیگر آن را غیر ممکن برای GSMA برای برگزاری این رویداد است.”

پیش از رسمی لغو بسیاری از مشخصات بالا شرکت کنندگان در حال حاضر کشیده کنفرانس—آمازون, Facebook, LG, Sony, اینتل, با حداکثر سرعت دویدن و انویدیا فقط به نام چند. تنها تعداد انگشت شماری از شرکت های چینی از جمله هواوی و Oppo, اصرار بر حضور در.

بدون حضور این عمده شرکت کنندگان در این سازمان نگران است که نشان می دهد یک فاجعه خواهد بود اگر آنها نمی, آن تماس بگیرید اگر چه بارسلونا را به دولت های محلی گفت: این منطقه در نظام سلامت است “کاملا آماده برای تشخیص و درمان Covid-19.”

وجود دارد تا کنون دو تایید موارد Covid-19 در اسپانیا. نه در بارسلونا منطقه است. منطقه امن است همانطور که در حال حاضر 21 نفر آورده بازگشت از ووهان به اسپانیا خود را به اتمام قرنطینه در مادرید بستری از دوشنبه.

Coronavirus شیوع مجبور است چندین کسب و کار و رویدادهای فرهنگی را تعطیل از فوریه: هنر بازل در هنگ کنگ, برنامه ریزی شده برای اواسط ماه مارس به نام روز پنج شنبه گذشته و یک فرمول 1 مسابقه برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 19 در شانگهای به تعویق افتاد این هفته است.

پس از فوران آن در شهر ووهان در اواخر ماه دسامبر Covid-19 ویروس به کشته شدن بیش از 1100 نفر و آلوده نزدیک به 60 ، 000 در سراسر جهان. در روز پنج شنبه به تنهایی مورد عفونت مشخصی به بیش از 14,000 پس از مراقبت های بهداشتی چینی مقامات گسترش تعریف از آنچه به منزله یک مورد تایید شده. قبل از پنج شنبه یک مورد تایید شده مورد نیاز خواهد مثبت آزمایشگاه تست. جدید مورد تعریف فقط نیاز به یک علامت مبتنی بر تشخیص. سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: این عمل طبیعی است در طول این دوره از شیوع مانند Covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su