جهان ارزان ترین COVID-19 کیت تست راه اندازی شده توسط بمبی-D: 10 چیزهایی که می دانیم

Corosure توسعه داده شد توسط انستیتو تکنولوژی هند دهلی است که به صورت تجاری به بازار عرضه شده توسط NewTech دستگاه های پزشکی.

ارتقاء

On 15 ژوئیه دولت هند راه اندازی شد Corosure تجاری کم هزینه COVID-19 تست کیت توسعه یافته توسط انستیتو تکنولوژی هند دهلی.

در اینجا 10 چیزهایی که شما نیاز به دانستن در مورد آن.

1. Corosure به طور کامل ساخته شده-در-هند کیت تست.

2. این کیت تشخیصی در دسترس در آزمایشگاه مجاز در یک قیمت پایه 399 تومان.

3. تست کیت توسعه داده شد توسط دکترا و پژوهشگران پسا دکترا همراهان و اساتید IIT دهلی Kusuma دانشکده علوم زیستی.

4. NewTech پزشکی دستگاه های دهلی مبتنی بر تولید شرکت به دست آمده که مجوز ساخت آن را به صورت تجاری از بمبی-دهلی نو و نیز دریافت تاییدیه از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) و مواد مخدر کنترل کلی از هند (DGCI).

5. یک روش RT-PCR (Reverse Transcription Polymerase Chain Reaction) همچنین شناخته شده به عنوان تست سواب یکی از رایج آزمون برای تشخیص حضور رمان coronavirus. همانطور که در حال حاضر این آزمون در هزینه در هر نقطه در اطراف تومان 2000-3000. محققان در بمبی-دهلی نو می گویند حتی پس از اضافه کردن RNA انزوا و آزمایشگاه اتهامات عنوان شده علیه هزینه هر آزمون خواهد بود بطور قابل توجهی ارزان تر نسبت به حال حاضر در دسترس کیت در بازار و قیمت نهایی از کیت خواهد شد و در 650 تومان.

6. این Corosure کیت می تواند در ارائه نتایج در کمتر از 3 ساعت.

7. با توجه به این تیم در IIT دهلی کنونی روش های تست در دسترس هستند “کاوشگر بر اساس”, در حالی که یکی از توسعه یافته توسط آنها یک “کاوشگر-رایگان” روش که باعث کاهش هزینه تست بدون افت دقت و صحت.

8. تصور کنید اگر شما تا به حال پیدا کردن یک خانه در یک شهر است. این امر می تواند بسیار سخت به آن را انجام دهد اگر فقط توضیحات شما بود “درب قرمز.” آن را بسیار آسان تر خواهد بود اگر وجود دارد یک شماره pin همسان به یک نقشه. به طور مشابه با کشف آن قسمت از COVID-19 ویروس است که بسیار منحصر به فرد به این ویروس آزمایش برای تشخیص COVID-19 می تواند تبدیل به دقیق تر و ارزان تر از آزمون می تواند محدود به فقط آن بخش خاص بدون هر گونه اضافی تست. این است که به طور گسترده چه بمبی-دهلی تیم کشف کرده است.

“پرایمر اهداف مناطق منحصر به فرد که در آن وجود دارد سنبله در COVID-19 پروتئین است. آن طراحی شده است و تست شده با استفاده از real-time pcr یک روش برای تشخیص تغییرات کوچک در DNA است. حساسیت این خانه کیت است که قابل مقایسه با تجاری آنهایی که گفت:” یک محقق.

9. با استفاده از مقایسه توالی تجزیه و تحلیل یک روش برای کمک ژن انسان شناسایی و درك توابع از یک ژن محصول IIT دهلی تیم شناسایی مناطق منحصر به فرد (کوتاه امتداد توالی RNA) در COVID-19 و سارس COV-2 ژنوم.”منحصر به فرد این مناطق وجود ندارد و در انسان های دیگر و ویروس ها ارائه فرصت به طور خاص شناسایی COVID-19″ گفت: استاد Vivekanandan Perumal در طول راه اندازی.

10. در طول راه اندازی, توسعه منابع انسانی وزیر رامش Pokhriyal ادعا کرد که ‘Corosure’ در جهان است مقرون به صرفه ترین COVID-کیت تست.

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

ارتقاء


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>