ایرینا Kolesnikova به عنوان Odette با دیمیتری Akulinin به عنوان پرنس زیگفرید در دریاچه قو. عکس کاترین

اگر فندق شکن است و باله های آن, کریسمس, زمان, خانواده, دوستانه درخواست تجدید نظر است که عمل آسان, مقدمه ای بر هنر و سپس دریاچه قو توسط باله که شکسته مخاطبان بر سر آن است. اما دریاچه سوان است که بیش از خیلی tutus و و زیباتر بالرین ایستاده در tippy toes. این شامل کمتر از هشت از مهم ترین ویژگی های یک باله کلاسیک: عاطفی آشفته نمره توسط چایکوفسکی بسیار شسته و رفته corps de ballet, a, star-crossed, داستان عاشقانه, خودکشی, خانواده سلطنتی زنان به تصویر کشیده شده به عنوان پرندگان دریاچه ها و جادویی چیزهایی که اتفاق می افتد در جنگل پس از تاریک. در مرکز آن همه شخصیت های Odette (قو سفید) و Odile (Black Swan). هر دو بازی توسط همان رقصنده کسی که باید در بالای حرفه خود را که هر دو قدرت به صورت فیزیکی انجام تمام اعمال و عمق احساسی به بازی دو کاملا مخالف نقش ها در طول یک شب. هنگامی که به درستی انجام این باله را که هر گونه برای اولین بار از زمان رفتن “اوه ، من باله در حال حاضر.”

درک در حال حاضر چقدر مهم و نمادین دریاچه سوان است که به میراث باله, فکر می کنم, سپس, آنچه باید آن را به منحصر به فرد شناخته شده برای تعالی آن نقش سرب. که ایرینا Kolesnikova ، روسیه هنرپیشه اول بالت که Odette بود یک بار توضیح داده شده توسط تلگراف به عنوان “مشخصات فنی بی عیب و نقص,” انجام شده نقش سرب در دریاچه قو پس از او فقط 19 سال سن دارد. با این سن پترزبورگ باله او رفته به انجام نقش در سراسر جهان از لندن به سیدنی ساخت باله مترادف با نام او. سرانجام پس از سالها تقریبا اتفاق می افتد Kolesnikova را Odette خواهد ساخت او ما اولین در فوریه 15 در آکادمی موسیقی بروکلین از.

همچنین نگاه کنید به: توسط Instagram در حال حاضر یک رقصنده باله بهترین مسیر برای شهرت ؟

Kolesnikova او را دیدم اولین اجرای باله دریاچه قو زمانی که او فقط یک جوان دانشجو در Vaganova آکادمی صد ساله روسی, مدرسه باله در سن پترزبورگ شناخته شده برای تان شدیدا از برخی از جهان بهترین رقصنده (بله لازاریویچ baryshnikov دانشجو بودم). نه هر دانشجویی که فارغ التحصیلان از آکادمی تضمین شده است این فرصت را به رقص اصلی نقش مانند Odette اجازه دهید به تنهایی توسط سن جوان 19. اما پس از فارغ التحصیلی Kolesnikova استخدام شد توسط سنت پترزبورگ باله و به سرعت تاسیس خودش را به عنوان قادر به بسیاری از چالش های است که دریاچه قو خواسته است.

ایرینا Kolesnikova به عنوان Odile. عکس کاترین

پس از اجرای برنامه در چنین یاد شده و نیز فرسوده نقش به نظر می رسد که در حال حاضر Kolesnikova بزرگترین چالش ها عبارتند از: 1) چگونه به نگه داشتن نقش جالب به مخاطبان و 2) چگونه به نگه داشتن نقش جالب به خودش. این یک چالش بسیاری از نوازندگان چهره—پس از انجام همان چیزی که شب بعد از شب چگونه شما احتمالا می تواند نگه داشتن عملکرد الهام گرفته و تازه است ؟ “عملکرد است هرگز همان دو بار” Kolesnikova مطمئن ناظر جلوتر از ما اولین است. هر شب چگونه او را به تصویر بکشد شخصیت و چگونه او را به پاسخ دادن به موسیقی بستگی به خلق و خوی خود را, او توضیح می دهد. “زمانی که من آمد در این مرحله من می توانم به شما بگویم که چگونه عملکرد رفت و چون من خیلی در این لحظه است.” با وجود دقیق طراحی رقص و تغییرناپذیر داستان Kolesnikova به ارمغان می آورد یک عنصر بداهه به هر عملکرد. این غیر منتظره با کیفیت ادغام با تعهد به میراث, نقش, چه enchants مخاطبان هر بار که او طول می کشد مرحله.

ایرینا Kolesnikova به عنوان Odette با Kimin کیم به عنوان پرنس زیگفرید. عکس کاترین

Kolesnikova بزرگترین الهام بخش با این نقش و چه الهام بخش او در تمام آن سال ها پیش زمانی که او فقط یک جوان عضو مخاطبان توصیف دیگر Odettes و Odiles است, موسیقی چایکوفسکی. “موسیقی برای خود صحبت می کند” او می گوید: از تفسیر این دو شخصیت های مختلف. او راست, موسیقی رمانتیک و ویرانگر که Odette اول به نظر می رسد بعدا تیز و تهاجمی نفس اماره که Odette بد همتای Odile می رسد در سیاه و سفید توتو به سرقت شاهزاده Odette. موسیقی نیز یکی از مهم ترین عوامل در تاریخ روسیه در پشت باله. چایکوفسکی تشکیل شده نمره در سال 1875 و باله بود و اولین اجرای خود را در تئاتر بولشوی در مسکو در سال 1877. “دریاچه قو در خون است روسیه باله” Kolesnikova اظهارات عملا به من لرز. در واقع آن نیست و حتی انجام شده در ایالات متحده تا سال 1940. از طریق آن سال تکامل و بسیاری از تفاسیر که باید بریدن از متی بورن همه-نر گروه به شهر نیویورک باله محروم کردن یک عمل نسخه دریاچه سوان است که ذاتا و unapologetically یک باله.

این واقعیت البته تنها می افزاید: به فشار Kolesnikova مدتها در انتظار ما روی لئامت دادن. “وجود دارد انتظارات بسیار بالا” او می گوید:—و هنگامی که یک توضیح داده شده است “بی عیب و نقص,” من نمی توانم تصور کنید که انتظارات بسیار بالاتر است. سنت پترزبورگ باله سعی شده است که یک مدت زمان طولانی به این نیویورک عملکرد اتفاق می افتد و Kolesnikova برای آن آماده است. ساعت ها و سال ها از تمرین سرپرستی از اساتید بزرگ روسی, رقص باله, صدها نفر از اجرای برنامه در حال حاضر زیر کمربند—حتی دختر جوان خود را که در تور با Kolesnikova هر زمان که ممکن است می داند که موسیقی را با قلب. ایرینا Kolesnikova او ادت و او Odile بیشتر نسبت به آماده را به تسخیر مرحله دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im